برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس کمیته پزشکی فوتبال: تعداد نمونه گیری های دوپینگ افزایش می یابد

یکشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۲ — واحد مرکزی خبر

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: تعداد نمونه گیری های دوپینگ با تاکید بر نمونه گیری خون در فصل جاری فوتبال افزایش می یابد.

دکتر احمد هاشمیان در حاشیه نشست خبری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما افزود : آموزش و فرهنگسازی رکن اصلی مبارزه با دوپینگ است و سعی می کنیم آن را عملیاتی کنیم.
وی همچنین از تشکیل پاسپورت کنترل دوپینگ برای بازیکنان فوتبال خبر داد و گفت : فیفا این موضوع را الزامی کرده و ان شاءالله در فصل جاری، ما هم آن را اجرا خواهیم کرد.
هاشمیان افزود : تشکیل پاسپورت کنترل دوپینگ برای بازیکنانی است که در جام جهانی و مسابقات قاره ای شرکت می کنند.
وی تاکید کرد : از این به بعد ارائه پاسپورت کنترل دوپینگ آنها ضروری است و از این فصل این پاسپورت را تشکیل خواهیم داد.
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه معاینات پیش از فصل بازیکنان بر اساس دستور صریح فیفا و ابلاغ دبیرکل فدراسیون اجباری است گفت : معاینات بازیکنان خارجی که قرار است جذب شوند و یا در لیگ کشور فعالیت دارند هم الزامی است.
وی ادامه داد : همه این بازیکنان باید در مرکز پزشکی فوتبال ایران معاینه شوند و معاینه آنها در سایر مراکز، مورد قبول کمیته پزشکی نیست.
هاشمیان افزود : بازیکنان خارجی پس از اینکه گواهی سلامت برای آنها صادر شد اجازه ثبت قرارداد خواهند داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391