برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طالبی: با کربکندی هیچ مشکلی ندارم

شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۷ — ایمنا

این روزها شایعات زیادی پیرامون دلایل جدایی احتمالی فرشید طالبی مدافع میانی تیم فوتبال ذوب آهن از این تیم به گوش می رسد و برخی از رسانه‌ها نیز یکی از این دلایل را حضور کربکندی در رأس کادرهدایت این تیم دانسته و بر این اعتقادند که فرشید طالبی با کربکندی مشکل فنی دارد!

طالبی می گوید: من بارها اعلام کرده ام که قصد جدایی از تیم فوتبال ذوب آهن را نداشته و ندارم اما برای ماندن شرایط خاصی دارم که درابتدا این است که مسئولان باشگاه بایستی مشکل مالی ما را حل نمایند و نسبت به تسویه حساب مبالغ قراردادهایمان در فصل پایان یافته تلاش نمایند آنوقت بیایند وسر میز مذاکره برای فصل جدید بنشینند.
طالبی ادامه می دهد: من نمی دانم چرا مسئولان باشگاه مثل برای کسب درآمد و نقدینگی دراین باشگاه تلاش نمی کنند و پاسخی به بدهی های هنگفت خود به بازیکنان نمی دهند.
وی در ادامه می گوید: من همیشه کربکندی را دوست داشته ام والان هم که به تیم فوتبال ذوب آهن آمده است خیلی خوشحال شده ام واین شایعاتی که گفته می شود من ازاین که این مربی خوب وبا شخصیت به ذوب آهن آمده ناراحتم و یکی از دلایل جدایی ام راحضورآقا رسول می دانند، همه اش دروغ وکذب است.
فرشید طالبی در رابطه با بحث ماندن و یا رفتن اش نیز می گوید: هیچ کس از باشگاه با من در رابطه با ماندن و یا رفتن تماسی نگرفته است چون می دانند من درابتدا می گویم، موارد مالی سال گذشته را تسویه نمایند آن وقت درمورد فصل جدید صحبت کنند. وی ادامه می دهد: دوست ندارم از این تیم جدا شوم اما متاسفانه گوش شنوایی دراین باشگاه وجود ندارد وکسی نیست که صدای ما را بشنود.
طالبی تاکید کرد: ضمناً در بین پیشنهادهایی که دارم خودم به پیشنهاد سپاهان بیشتر فکر می کنم و امیدوارم تصمیم درستی بگیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391