برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلکس سوسی، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به مهدی محمد‌نبی

سه‌شنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۱۲ — نسیم

دبیرکل فدراسیون ایران از بررسی طرح لغو جام حذفی ایران در جلسه آینده کمیته مسابقات و مشترک لیگ حرفه ای AFC خبر داد، زمان این نشست به زودی اعلام می‌شود.

در این نامه آمده است:
جناب آقای مهدی محمد نبی

دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال ایران

در پاسخ به نامه حذف جام حذفی باشگاههای ایران از تقویم رقابتهای فوتبال ایران در سال جاری، که برای استعلام از سوی فدراسیون فوتبال ایران به به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده ، باید اعلام کنیم این موضوع در نشست کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته مشترک فوتبال حرفه ای که تاریخ آن به زودی اعلام می شود مطرح خواهد شد چرا که در قوانین فعلی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره چنین چیزی مطرح نشده است.

لازم به ذکر است در قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت آشکار و واضح مشخص نشده که قهرمانی حذفی می تواند در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند یا خیر و همینطور اینکه تیم های برتر لیگ حرفه ای هر کشور به با چه فرایندی (از جهت حضور تیم های نایب قهرمان و تیم های سوم و چهارم با توجه به تعداد سهمیه هر کشور) به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

به هر جهت در جلسه آینده کمیته مسابقات وکمیته مشترک فوتبال حرفه ای این موضوع مطرح خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391