برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیاوش اکبرپور: مجیدی نیاید هم پیراهنش را نمی پوشم

پنجشنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۹

که هرکسی در کوچه و خیابان من را می بیند می پرسد این فصل چه شماره ای را می پوشی در حالی که من اساسا برای شماره خاصی به استقلال نیامده ام. باور کنید شماره ۷ برای من مهم نیست و از اول هم دنبال گرفتن این پیراهن نبودم

سیاوش اکبرپور

سیاوش اکبرپور مهاجم با سابقه استقلال در مصاحبه ای اختصاصی با قدس آنلاین رقابت در خط حمله استقلال را بسیار تنگ و فشرده می داند. اکبرپور با اشاره به رقبایش گفت:" در استقلال هیچ کس نیست که ادعای فیکس بودن نداشته باشد. از خودم گرفته که در استقلال سابقه زیادی دارم و از سن ۱۷ سالگی برای تیم محبوبم بازی کردم تا میلاد، آرش و امین منوچهری . مهاجمان استقلال همگی از بازیکنان مطرح فوتبال ایران هستند و می توانند در تیم ملی کشورمان هم نقطه قوت باشند. به اعتقاد من فیکس بازی کردن در استقلال این فصل خیلی دشوار است." اکبرپور اما خودش را مدعی بازی کردن در ترکیب اصلی دانست:" این فصل خیلی انگیزه دارم و می کوشم با تمام وجود برای استقلال بازی کنم و به تیم ملی هم برگردم. همه می دانند که من می خواهم دوباره به تیم ملی برگردم و این از همه چیز برایم پر اهمیت تر است." اکبرپور برای اینکه خودش را نسبت به دیگر مسائل بیرونی بی تفاوت نشان دهد به ماجرای شماره پیراهنش هم اشاره کرد تا همه متوجه بشوند وی به خاطر شماره پیراهن به استقلال نیامده است:" چند روز است که هرکسی در کوچه و خیابان من را می بیند می پرسد این فصل چه شماره ای را می پوشی در حالی که من اساسا برای شماره خاصی به استقلال نیامده ام. باور کنید شماره ۷ برای من مهم نیست و از اول هم دنبال گرفتن این پیراهن نبودم. دوست ندارم به خاطر شماره پیراهن با کسی بحث کنم. من الان شماره ۴ را انتخاب کرده ام و اگر روزی فرهاد مجیدی به استقلال برگردد هم شماره ۷ را نمی پوشم.بعضی‌ها با طرح این جور سوال‌ها دنبال حاشیه سازی هستند در حالی که من به این حرف‌ها بی توجه هستم و برایم شماره ارزشی ندارد. با شماره ۴ هم می توانم خودم را به عنوان یک مهاجم مدعی برای حضور در ترکیب تیم ملی معرفی کنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391