برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیراهن فرهاد به سیاوش رسید

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۳ — عصر ایران

اکبرپور در این سال‌ها هیچ وقت رابطه خوبی با مجیدی نداشته و بنا به دلایل خاصی مستقیم سراغ شماره ۷ رفت. مطمئنا این اتفاق که سیاوش شماره ۷ را برتن خواهد کرد برای مجیدی خوشایند نیست

فرهاد مجیدی

سیاوش اکبرپور پس از بازگشت به استقلال قصد داشت شماره ۱۰ این تیم را برتن کند ولی این پیراهن در اختیار میلاد میداوودی بود و سیاوش هم دیگر پیگیر نشد که شماره ۱۰ را به دست بیاورد.

خیلی‌ها منتظر بودند تا ببینند اکبرپور چه شماره‌ای را انتخاب خواهد کرد. او در مصاحبه‌هایش گفته بود که شاید شماره ۵۰ را برتن کند و اصلا شماره پیراهن برایش مهم نیست ولی این حرف‌ها فقط در قالب مصاحبه بود و آن چیزی که در ذهن اکبرپور می‌گذشت چیز دیگری بود.

سیاوش از چند هفته پیش روی پیراهن فرهاد مجیدی زوم کرده بود. او به دوستان نزدیکش گفته بود که می‌خواهد پیراهن فرهاد مجیدی را بگیرد و امسال تحت هر شرایطی شماره ۷ را برتن خواهد کرد. اکبرپور در این سال‌ها هیچ وقت رابطه خوبی با مجیدی نداشته و بنا به دلایل خاصی مستقیم سراغ شماره ۷ رفت. مطمئنا این اتفاق که سیاوش شماره ۷ را برتن خواهد کرد برای مجیدی خوشایند نیست ولی این شماره که مدت‌ها در اختیار فرهاد بود حالا به سیاوش رسیده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391