برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیری:خوشحالم دهنوی به استقلال نرسید

شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۸ — ورزش۳

معاون باشگاه استقلال با انتقاد از قاسم دهنوی گفت: او باید محکم بگوید به خاطر پول به استقلال نیامده و خوشحالم که چنین بازیکنی به تیم ما نیامد.

علی امیری

علی امیری درباره مصاحبه قاسم دهنوی که از وی انتقاد کرده بود اظهار داشت: برای اولین بار در هتل آزادی با دهنوی که در اردوی تیم ملی بود جلسه‌ گذاشتیم که در جلسه اول به تفاهم نرسیدیم. او می‌گوید که مقابلش کاغذ صوری گذاشتیم در حالی که فرافکنی می‌کند. او و امثال او باید بدانند که پوشیدن پیراهن استقلال لیاقت می‌خواهد و خوشحالم که بازیکنی مثل او به این پیراهن نرسید.

وی افزود: دهنوی در جلسه بعد که ما نسخه ۵برگی قرارداد را مقابلش گذاشتیم گفت این برگه را امضا نمی‌کند. در این جلسه شخصی همراه دهنوی بود که من نمی‌دانم دلال یا مدیربرنامه بود، همان شخص گفت تا زمانی که پول نگیرد به هیچ وجه دهنوی این نسخه را امضا نمی‌کند چرا که برای دهنوی پیراهن استقلال مهم نیست و پول در اولویت است. من هم به او گفتم این صحبت درست نیست با این حال چون این بازیکن در لیست امیر قلعه‌نویی بود مدارا کردیم اما یک تفاهم‌نامه نوشتیم که اگر تا ۲۸خرداد به وی پول ندهیم می‌تواند با تیم‌های دیگر مذاکره کند.

امیری تصریح کرد: پس از آن روز و قبل از رسیدن ۲۸خرداد چندین بار با دهنوی تماس گرفتم اما نتوانستم او را پیدا کنم. در همین تاریخ او به ما مراجعه نکرد و ۱۲شب همان روز با من تماس گرفت و گفت فردا ساعت ۴صبح به تهران می‌رسم. کدام باشگاهی ۴صبح باز است که او مصاحبه کرده و گفته در باشگاه استقلال معطل شده است. ضمن اینکه او می‌خواست در تاریخی به باشگاه مراجعه کند که ما جلسات دیگری داشتیم و به خودش هم گفتم، چون در تاریخ غیر از قرار ما مراجعه کرده کارهایش یکی دو روز طول می‌کشد و چکی به تاریخ اول تیر به او دادیم. دهنوی با وجودی که این چک را گرفت، باز هم حاضر نشد برگه قرارداد را امضا کند و گفت در صورت پاس شدن قراردادش را می‌بندد. بازیکنی که به خاطر پول به استقلال می‌آید همان بهتر که نیاید.

معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه دهنوی گفته چندین بار با او تماس گرفته اما پاسخش را نداده است، گفت: این حرف دروغ است. من حتی بعد از قرارداد با تراکتورسازی با دهنوی تماس گرفتم اما او جوابم را نداد. شب همان روز یک نفر از طرف دهنوی به من زنگ زد و گفت که دهنوی با خانواده‌اش مشورت کرده و تراکتورسازی ۵۰درصد بیشتر از پیشنهاد استقلال به او داده است. می‌خواستیم دقیقا به اندازه سقف قرارداد به دهنوی پول بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: دهنوی حتی چکی که به او داده بودیم را خودش پس نداد و چک را به علی حمودی داد تا به ما بدهد. او باید بداند باشگاهی مثل استقلال نظم و ترتیب دارد و وقتی خارج از قرار به باشگاه مراجعه می‌کند باید این شرایط را هم بپذیرد. چرا او نمی‌گوید به خاطر پول از استقلال رفت و فرافکنی می‌کند. او اگر بخواهد بیشتر از این صحبت کند با اسناد دیگری این مسئله را پیگیری می‌کنیم و نمی‌گذاریم به باشگاه استقلال توهین شود. حرف آخر اینکه آقای دهنوی! نگذار بیشتر از این در موردت حرف بزنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391