برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایت ۹۰ درصد شاکیان راه‌آهن را جلب کردم

سه‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۰ — فارس

مدیر عامل پیشین باشگاه راه آهن گفت: رضایت ۹۰ درصد از شاکیان و طلبکاران باشگاه را جلب کردم.

محمد حسن  انصاری فرد

محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همان طور که گفته بودم برای انتقال باشگاه به مالکان جدید و همچنین جلب رضایت شاکیان و طلبکاران راه آهن تا آخرین لحظه تلاش کردم و در هفته‌ها و روزهای اخیر ساعت‌ها با شاکیان باشگاه جلسه داشتم. در نهایت توانستم رضایت ۹۰ درصد شاکیان و طلبکاران باشگاه راه آهن را جلب کنم.

وی ادامه داد: تخفیف بسیار خوبی از طلبکاران گرفتم و حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از طلبکاران تخفیف گرفتم. نفراتی مانند عیسی ترائوره، ابوذر رحیمی، ایمان حیدری، مجید نورمحمدی، کربکندی، تارتار، ویسی، برمک، پورمند، یحیی گل محمدی، ارنی برنتس، امین متوسل زاده و سعید چاه‌جویی رضایت خود را از باشگاه راه آهن اعلام کردند و با آنها به توافق رسیدم.

انصاری‌فرد تصریح کرد: با تیم بسکتبال راه آهن، تیم‌های کارگری در رشته‌های مختلف و همچنین تولیدی‌ها و پیمانکاران مرتبط با باشگاه راه آهن نیز به توافق رسیدم و تسویه حساب آنها را گرفتم تا باشگاه راه آهن بدون بدهی وارد مسابقات لیگ شود.

مدیر عامل پیشین باشگاه راه آهن در مورد بودجه باشگاه گفت: در دو سال اخیر که دولتی بودیم به خاطر موانع قانونی به وجود آمده و مصوبات مجلس یک سوم یا یک چهارم بودجه را دریافت کردیم. در دو سال آخر که باشگاه راه آهن دولتی بود در هر فصل،‌ فقط دو میلیارد تومان از بودجه را گرفتیم و مبالغی هم درآمدزایی کردیم. این وضعیت دردسرهای زیادی برای من و باشگاه راه آهن ایجاد کرد اما در نهایت مطالبات شاکیان پرداخت شد تا دینی به کسی نداشته باشیم. از شاکیان هم ممنون هستم.

انصاری‌فرد با اشاره به حضور مالکان جدید در باشگاه راه آهن به فارس گفت: از مالکان قدیم باشگاه تشکر می‌کنم که زمینه پرداخت بدهی‌ها را فراهم کردند. همچنین از مالکان جدید تشکر می‌کنم که باشگاه را با شرایط مالی خوب وارد مسابقات لیگ می‌کنند. برای راه آهن که ۵-۶ سال در آن فعالیت داشتم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی در لیگ بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391