برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عاشوری: بازیکنان مسئولیت‌شان دو برابر شد

دوشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۶ — ورزش۳

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دلیل گرفتن بازیکنان خوب و تاثیر گذار به بازیکنان گفتم مراقب باشید مسئولیت شما دو برابر شده است.

محسن عاشوری در خصوص آخرین شرایط بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر در زمین فوتبال کار خودمان را دنبال می‌کنیم. در اولین قدم مهم‌ترین موضوع برای ما اعتماد به نفس بازیکنان بود. خوشبختانه امسال در فصل نقل و انتقالات خوب کار کردیم و به همین دلیل در جلسه‌ای به بازیکنان گفتم که نسبت به فصل گذشته مسئولیت‌شان دو برابر شده است.

وی افزود: حریفان بازیکنان پرسپولیس را می‌شناسند و به همین دلیل با انگیزه چند برابر مقابل ما به میدان خواهند آمد، بنابراین باید بازیکنان در دیدارهای فصل جدید با تلاش مضاعفی به میدان بروند. البته من تا به امروز از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم چون به خاطر پرسپولیس با جان و دل فشارها را تحمل می‌کنند.

عاشوری خاطرنشان کرد: اما صحبت من باز هم با هواداران عاشق پرسپولیس است که واقعا اگر لازم باشد ۱۰۰ بار دیگر تکرار می‌کنم که بدون آنها فوتبال هیچ معنایی ندارد. اگر شرایط این است که تمرین پشت درب‌های بسته برگزار شود به خاطر خود هواداران است اما اگر مثل تمرین روز یکشنبه بعد از ظهر هواداران بیایند و نظم و انضباط را رعایت کنند و به موقع بازیکنان پرسپولیس را تشویق کنند هیچ مانعی برای حضور آنها در تمرین وجود نخواهد داشت. اکنون موقعیت پرسپولیس حساس است و در دوران بدنسازی بازیکن نیاز به تمرکز دارد. اگر تشویق‌ها به موقع شود و در چارچوب تیمی باشد هیچ مشکلی ندارد. در غیر این صورت اشکال‌هایی به وجود می آید که غیر قابل جبران است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391