برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشوبی: تراکتورسازی نباید زیر قولش می زد

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۵ — ورزش۳

آنها باید از اول به من می گفتند تو را نمی خواهیم آن وقت من هم بقیه گزینه هایم را بررسی می کردم. حالا چند روز بیشتر به پایان لیگ نمانده و من فرصت زیادی ندارم .

فرزاد آشوبی هافبک فصل گذشته تراکتورسازی تبریز فعلا بدون تیم مانده و شاید مجبور شود در لیگ یک بازی کند یا شاید هم یک نیم فصل بدون تیم بماند.

او در مورد وضعیتی که دارد حرف هایش را اینگونه آغاز می کند:« هنوز تیم فصل آینده ام را انتخاب نکرده ام. در روند مذاکره من و تراکتورسازی اتفاقاتی افتاد که دست من را بست. من با تراکتورسازی توافق کرده بودم اما آنها زیر قولشان زدند. به همین دلیل اصلا احتمال ندارد که من به تراکتورسازی برگردم.وقتی با تراکتورسازی به توافق رسیدم پیشنهادات خیلی خوبی از بقیه تیمهای لیگ برتری به من رسید اما به دلیل توافق که انجام شده بود حتی بدون مذاکره از این تیمها عذرخواهی کردم.»

او ادامه می دهد:« نمی خواهم درباره اتفاقاتی که بین من و مسئولان تراکتورسازی تبریز رخ داد حرف بزنم فقط همین را بگویم که آنها زیر قولشان زدند. وقتی یک بازیکن توافقی با یک باشگاه می‌کند نباید باشگاه زیر قولش بزند. من هم با تغییر شرایط پیشنهاد آنها را قبول نکردم. همه ناراحتی من از این است که مسئولان تراکتور زمان را از من گرفتند و وقتی پیشنهادشان را عوض کردند که دیگر همه تیمها بسته شده بودند.آنها باید از اول به من می گفتند تو را نمی خواهیم آن وقت من هم بقیه گزینه هایم را بررسی می کردم. حالا چند روز بیشتر به پایان لیگ نمانده و من فرصت زیادی ندارم.»

آشوبی در پایان حرف هایش تاکید می کند:« چند پیشنهاد دارم اما نمی خواهم انتخابی داشته باشم که کارنامه چندین ساله ام را زیر سوال ببرد. اگر به جمع بندی نرسم شاید در لیگ یک بازی کنم و شاید هم یک نیم فصل بازی نکنم و خانه نشین شوم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391