برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست آیت اللهی از اهالی فوتبال

سه‌شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۲ — ورزش۳

رییس ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال و نایب رییس فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای از اهالی این ورزش خواست تا دست در دست هم، فضای فوتبال را به سمت سالم سازی سوق دهند.

در این اطلاعیه که به امضاء ''محمدهادی آیت اللهی'' رسیده، آمده است:‌ ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای در فوتبال همواره از ایجاد نگاه خاص به فوتبال و ایجاد چنین فضایی پرهیز داشته اما در تلاش است تا این ورزش پرطرفدار به دور از آلودگی‌ها باشد.

در ادامه این اطلاعیه با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان، مواردی مدنظر کمیته اخلاق قرار گرفته از جمله اینکه همه متخلفانی که به هر جهت اشتباهاتی مرتکب شده اند و در این ستاد پرونده دارند اما از اشتباهات آنها حق الناسی ضایع نشده و یا موجب وهن به حیثیت جامعه فوتبال نشده، می توانند با شرایط خاص به فعالیت خود در فوتبال ادامه دهند.

در ادامه آمده است: پرونده این افراد مفتوح و سوابق آنان برای بررسی رفتارها در آینده محفوظ است و انشاالله که از تکرار اشتباهات پرهیز می کنند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است:‌ تمام مواردی که شاکی خصوصی دارند و در آن اتهاماتی چون کلاهبرداری، اخاذی، رشوه، تهدید و ... رخ داده که موجب متضرر شدن افراد شده است، به نحوی که عناوین مجرمانه آن در قوانین کیفری و حقوقی کشور، جزای خاص به دنبال دارد، توسط شاکی یا شکات به مراجع قضایی ارجاع و در صورتی که مدارکی دال بر این امر در فدراسیون موجود باشد، برای تکمیل پرونده از سوی این ستاد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می گیرد تا فرد متهم نیز بتواند برابر مقررات از خود دفاع و حکم شایسته صادر شود.

''بدیهی است این ستاد قصد موازی کاری با قوانین کیفری و حقوقی را ندارد و بی تردید رای صادره مراجع قضایی ضمانت اجرایی محکم تری هم به دنبال خواهد داشت.''

در ادامه اطلاعیه از همه اهالی فوتبال تقاضا شده است که دست در دست هم فضای فوتبال را به سمت سالم سازی سوق داده تا نگاه‌ها از حاشیه به متن معطوف شود و فوتبال ایران به جایگاه اصلی خود برگردد.

در ادامه اطلاعیه آیت اللهی آمده است، ''بستن اتهام به افراد و بازی با آبروی آنهایی که فقط اتهامی متوجه آنها بوده و هیچ جرمی ثابت نشده، نه در شرع و نه در قانون و نه در اخلاقیات جایگاهی ندارد.''

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391