برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حضور غیرقانونی آیت‌اللهی درکمیته اخلاق

سه‌شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۳ — مشرق

معاون حقوقی اتحادیه فوتبال گفت : حضور هادی آیت الهی نایب رییس اول فدراسیون فوتبال در کمیته اخلاق این فدراسیون برخلاف قانون و یک بی اخلاقی است.

احمد رضا براتی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : به استناد بند ۶ ماده ۳۳ اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال، عضو هیات رییسه نمی تواند همزمان، عضو رکن قضایی نیزباشدوکمیته اخلاق نیزیک کمیته قضایی محسوب می شود.

وی ادامه داد: نمی دانم رییس فدراسیون فوتبال چگونه و به کدام مجوز ، آیت اللهی را به عنوان مسوول این کمیته (رییس یا سرپرست) انتخاب کرده است.

معاون حقوقی اتحادیه فوتبال گفت : آیت الهی عضو هیات رییسه و نایب رییس اول فدراسیون فوتبال است و متاسفانه رییس فدراسیون با حکمی که برای او در کمیته اخلاق زده، برخلاف اساسنامه عمل کرده است.

وی تصریح کرد: زمانی که ما حتی پایه های کمیته اخلاق را درست نمی چینیم چگونه می خواهیم انتظار داشته باشیم فوتبال ما پاک شود.

وی اظهارداشت:یکی دیگر ازتحلفات این کمیته آن است که دربسیاری از مواردی که به آن می پردازد، در صلاحیت رسیدگی این کمیته و حتی دیگر ارکان قضایی فدراسیون نیست.

براتی خاطرنشان کرد:به طورمثال فدراسیون فوتبال نمی تواند در شغل دیگر یک بازیکن فوتبال دخالت کند و رسیدگی به این مسایل وظیفه نیروی انتظامی یا اداره اتباع حارجی و یا محاکم قضایی است.

وی در خصوص وجود دو کمیته اخلاق و هیات رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال در فدراسیون گفت: نمی توان هر دو اینها را در یک فدراسیون داشت. زمانی که کمیته اخلاق داریم، داشتن هیات رسیدگی به تخلفات حرفه ای خلاف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391