برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیز محمدی: هیئت موسسین اتحادیه بازیکنان با انتخابات مشخص شدند

یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۵ — فارس

رئیس اتحادیه فوتبال با رد عدم برگزاری انتخابات اتحادیه بازیکنان گفت: اعضای هیئت موسسین با انتخابات مشخص شدند.

عزیز محمدی

عزیز محمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره انتخاب اعضای هیئت موسسین اتحادیه بازیکنان که بدون رای ‌گیری صورت گرفت، ‌اظهار داشت: کریم باقری، مجتبی جباری، مهدی رحمتی، مهرداد میناوند و سعید رمضانی که به عنوان اعضای هیئت موسسین انتخاب شدند در جلسه روز گذشته خود را کاندیدا کردند و بقیه هم به آنها رای دادند.

وی در پاسخ به این سؤال که چطور افرادی مثل کریم باقری و مهرداد میناوند که دیگر بازی نمی کنند عضو هیئت موسسین شده اند عنوان کرد: این مسئله ایرادی ندارد. مهم این است که اعضای هیئت موسسین بازیکن باشند یا قبلا بازیکن بوده باشند. کسی که عضو هیئت موسسین می شود نباید سرمربی، مربی باشد و یا پست دیگری داشته باشد. باقری و میناوند هم بعد از بازیگری پست دیگری نگرفته اند.

رئیس اتحادیه فوتبال در ادامه درباره اینکه اساسنامه اتحادیه بازیکنان را چه کسی تدوین می کند، گفت: اعضای هیئت موسسین باید این اساسنامه را تنظیم کنند. آنها باید اهداف و مواردی که قصد دارند پیگیری کنند را بنویسند،‌ سپس از تمام بازیکنان فوتبال نظرخواهی می شود. پس از تنظیم نهایی این اساسنامه به فدراسیون فوتبال داده و در صورت تایید فدراسیون فوتبال برای ثبت شرکت‌ها اقدام می شود و در نهایت باید تایید وزارت کشور را بگیرند. بعد از طی شدن همه این مراحل باید انتخابات اتحادیه فوتبال برگزار شود و شاید در این انتخابات ۵ نفری که اکنون عضو هیئت موسسین شده اند دیگر نباشند.

وی افزود: ما نویسی از اساسنامه را با الگو از کشورهای اروپایی تنظیم کردیم و به آنها دادیم. افرادی که انتخاب شده اند باید کارهای اجرایی اتحادیه بازیکنان را پیگیری کنند. آنها برای نوشتن اساسنامه می توانند از هر کسی که می خواهند مشورت بگیرند.

محمدی در خصوص اینکه در جلسه روز گذشته خیلی از بازیکنان شاغل در لیگ های مختلف حضور نداشتند، تاکید کرد: برای همه بازیکنان فوتبال فراخوان داده بودیم و خودشان نیامده بودند.

وی در ادامه در خصوص اینکه مجید جلالی دبیر کانون مربیان ایران معتقد است تشکیل اتحادیه مربیان موازی کاری است و نیازی نبود که اتحادیه مربیان تشکیل شود، گفت: کانون مربیان و اتحادیه مربیان در صورت تمایل و اگر اهداف مشترکی دارند می توانند با هم ادغام شوند و یا اینکه هر کدام کار خود را دنبال کنند. در همان جلسه آقای فروتن نماینده جلالی حضور داشت و گفت کار این دو از هم جداست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391