برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه‌ها در تکاپوی جمع‌آوری مدارک

یکشنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۳ — افکارنیوز

اگرچه از مدت‌ها پیش مسوولان فدراسیون فوتبال اعلام کرده بودند، ۱۷ تیر آخرین فرصت ارسال مدارک باشگاه‌ها به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازدید نمایندگان AFC است اما آنطور که رییس بخش روابط بین‌الملل سازمان لیگ گفته تنها باشگاه سایپا به صورت کامل مدارکش را ارسال کرده است.

به نقل از ایسنا، رییس بخش روابط بین‌الملل سازمان لیگ اعلام کرده اگر این مدارک به موقع به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نشود، احتمال دارد تمامی سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا از بین برود؛ اتفاقی که اگر رخ دهد، مشکلات فراوانی را برای فوتبال ایران ایجاد خواهد کرد.

بر همین اساس، ایسنا برای مشخص شدن وضعیت تیم‌ها در فرایند تکمیل مدارک‌شان به سراغ مقام‌های مسوول در این باشگاه‌ها رفته و از آنها درباره آخرین اقداماتشان پرسیده است.

باشگاه فجر سپاسی

جعفری، مدیرعامل فجرسپاسی از ارسال مدارک تا یک هفته آینده خبر داد و بیان کرد: برای حل مشکلات حسابرسی باشگاه امروز به اداره مالیات آمده‌ام و اگر این مسائل حل شود طی یک هفته آینده مدارک لازم را ارسال خواهیم کرد.

باشگاه نفت آبادان

حکمت، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان نیز به خبرنگار ایسنا گفت: تمام مدارک آماده است و قطعا در دو روز آینده به دست سازمان لیگ می‌رسد.

باشگاه پرسپولیس

غریب، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نیز از ارسال مدارک تا یک هفته آینده خبر داد و گفت: ۹۰ درصد از مدارک لازم را تکمیل کرده‌ایم و مابقی هم اگر زودتر به دستمان برسد حتی در مدتی کمتر از یک هفته مدارک را به سازمان لیگ می‌دهیم.

باشگاه تراکتورسازی تبریز

جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبرریز نیز در این رابطه به ایسنا گفت: بخش عمده مدارک لازم را آماده و به سازمان لیگ ارسال کردیم تا بررسی شود. نهایتا تا چند روز آینده هم تمام مدارک را ارسال می‌کنیم. ما فرم‌های مربوط به هر دو مورد بازدید و صدور مجوز حرفه‌یی را تکمیل کرده‌ایم و حتی مدارکی که نیاز به ترجمه داشته‌اند ترجمه شدند.

باشگاه مس کرمان

گنجعلی‌خانی، مدیرعامل مس کرمان هم به خبرنگار ایسنا گفت: آقای نمازیان به عنوان نماینده باشگاه در این رابطه، تمام مدارک مورد نیاز برای صدور مجوز حرفه‌ای و بازدید AFC را تحویل آقای سهیل مهری در سازمان لیگ داده و رسید آن را هم دریافت کرده است. باشگاه مس کرمان یکی از باشگاه‌هایی است که همه استانداردهای مورد نیاز AFC را دارد.

باشگاه استقلال تهران

سررشته‌داری،‌ مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال نیز از ارسال مدارک تا بعدازظهر فردا خبر داد.

باشگاه ذوب آهن اصفهان

ابراهیمی، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: باشگاه ذوب آهن پیش از این مدارک را به AFC ارسال کرده و امسال نیز تنها به دلیل مشکل بیلان مالی این مدارک را تا ۱۷ تیر به سازمان لیگ تحویل می‌دهیم.

به گزارش ایسنا، به نظر می‌رسد با توجه به هشدارهایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا و به دنبال آن سازمان لیگ به باشگاه‌های ایرانی از ماه‌ها قبل داده است، موضوع حذف سهمیه‌های ایران جدی باشد و باشگاه‌ها باید هرچه زودتر برای جمع‌آوری و ارسال مدارک جهت صدور مجوز و بازبینی به سازمان لیگ اقدام کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391