برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تماس سیدحسن‌خمینی باهمایون بهزادی، سرطلایی‌فوتبال ایران

یکشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۷ — فردا نیوز

همایون بهزادی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است گفت:« من تازه از بیمارستان مرخص شده ام.دو روز پیش بود که سید حسن خمینی نوه امام(ره)با من تماس گرفت و حال من را پرسید.

همایون بهزادی

خبرآنلاین: حال سر طلایی فوتبال ایران چندان خوب نیست.او یکی دو روزی است که از بیمارستان مرخص شده است.

همایون بهزادی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است گفت:« من تازه از بیمارستان مرخص شده ام.دو روز پیش بود که سید حسن خمینی نوه امام(ره)با من تماس گرفت و حال من را پرسید. او در امور فنی توانایی بالایی دارد.یک چیز را هم به شما بگویم که من ۳۰ سال پیش مربی حاج احمد آقا پدر ایشان بودم.آن زمان حاج احمد آقا در تیم من هافبک وسط بازی می کرد.»

سر طلایی فوتبال ایران که حال و روز چندان خوبی ندارد تصمیم گرفته تا به دماوند مهاجرت کند.او می گوید:«می خواهم به خاطر بیماری ام به دماوند بروم.برای ریه ام بهتر است.دلم نمی خواهد این حرف‌ها را که می زنم کسی ترحم کند.من نیازی به کسی ندارم و سرم همیشه بالا است.»
بهزادی در مورد پرسپولیس هم حرف می زند و می گوید:«امسال پرسپولیس خوب یارگیری کرده است.امیدورام با اضافه شدن سرمربی جدید هم آنها نتیجه بگیرند.من به این پرسپولیس خیلی خوش بین هستم.»

همایون بهزادی ضمن تشکر از رویانیان درباره مدیر عامل پرسپولیس می گوید: «چند وقت پیش ایشان به عیادت من آمده بودند.کلی خوش و بش کردیم.ایشان وقتی می خواستند با من خداحافظی کنند می خواست دست من را ببوسد.اما من اجازه چنین کاری را به ایشان ندادم.من هم یکی دو سال دیگر بیشتر مهمان نیستم و می روم پیش ناصر خان.اما واقعا ممنون رویانیان هستم که به پیشکسوتان اهمیت می دهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391