برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قیمت‌ بلیت بازی‌های لیگ برتر گران شد/ کسر امتیاز از تیمهای بدهکار

یکشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۳ — فارس

هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر مصوب کرد باشگاه‌ها بدهکار در صورت عدم پرداخت بدهی با جریمه نقدی و کسر امتیاز مجازات می‌شوند.

تیم سپاهان

ه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر امروز بعدازظهر با حضور کفاشیان، محمد نبی ،آیت الهی، بهروان، کاظمی، ساکت، دهکردی، ابرقویی نژاد، شهبازی و حسینی در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد.

در این نشست در خصوص موارد مختلف بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات زیر اخذ شد.

۱- مقرر شد هیئت منصفه سازمان لیگ برتر مطابق با آیین نامه این سازمان تشکیل شود.

۲- هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر قیمت‌های جدید بلیط‌های فصل آتی مسابقات لیگ برتر ۹۲-۹۱ را به شرح زیر اعلام کرد:

۳۰۰۰۰ ریالی، ۵۰۰۰۰ ریالی و ۱۰۰۰۰۰ ریالی

۳- مقرر شد پروژه بلیط الکترونیکی لیگ برتر از فصل جاری مسابقات و به صورت آزمایشی در استادیوم آزادی اجرا شود، همچنین در خصوص راه اندازی آن در سایر استادیوم‌ها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

۴- مقرر شد به منظور افزایش کیفی سطح مسابقات و انجام آنالیزهای کاربردی و به صورت هدفمند دیدارهای برگزار شده در استادیوم آزادی به وسیله نرم افزار پیشرفته پرزون مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار بگیرد و نتیجه آن به صورت محرمانه به تیم‌ها ارائه شده و عملکرد داوران نیز به فدراسیون فوتبال داده خواهد شد.

۵- مقرر شد باشگاه‌هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهکار هستند در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف پرونده‌های مفتوح خود نزد کمیته انضباطی اقدام کنند و در همین راستا باشگاه‌های که دارای تراز مالی مثبت هستند از محل مطالبات آنها تسویه حساب خواهد شد و در غیر این صورت، جریمه نقدی و کسر امتیاز در دستور کار کمیته انضباطی قرار گرفته و در فصل ۹۲-۹۱ به مورد اجرا درخواهد آمد و کماکان پرداخت بدهی به قوت خود باقی است و می‌بایست تسویه حساب مالی را به کمیته انضباطی و سازمان لیگ تسلیم کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391