برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولین واکنش دایی بعد از احتمال نزدیک شدنش به نیمکت سرخ پوشان

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۷ — جام‌نیوز

سرمربی فصل گذشته باشگاه راه آهن گفت: «من در مورد سرمربیگری پرسپولیس هیچ صحبتی با کسی نکرده ام و هیچگونه مذاکره ای و پیشنهادی از سوی این تیم نداشته ام.»

علی دایی

به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی دایی گفت: «پرسپولیس تیم بزرگی است اما هنوز هیچگونه صحبت رسمی در مورد سرمربیگری این تیم انجام نداده ام، پرسپولیس در صورتیکه پیشنهاد بدهند، رو در رو صحبت می کنیم.
دایی در مورد راه آهن نیز گفت: «هنوز تیم داری راه آهن مشخص نشده ما ۱۳ خرداد آمدیم تا پانزدهم تمرینات را شروع کنیم اما مالکان هنوز برای تیم داری تصمیمی نگرفته اند اما در جلسه ۱۸ خرداد قرار بود تا ۲۰ خرداد جواب بدهند که متأسفانه هنوز جوابی نداده اند.


وی ادامه داد: «قرارداد من با راه آهن مشروط است و حق فسخ قرارداد با من است اما هنوز تصمیمی نگرفته ام.»
وی همچنین در مورد پرسپولیس گفت: «پرسپولیس در حال حاضر فقط به آرامش نیاز دارد اجازه بدهید در این شرایط حساس صحبتی نکنم و هواداران هم اجازه بدهند تیم در آرامش کامل تصمیم گیری کند.»
دایی همچنین در مورد دعوت به فینال یورو ۲۰۱۲ گفت: «من از شما شنیده ام که به فینال یورو دعوت شده ام اما هنوز دعوت نامه ای در این رابطه از یوفا به دست من نرسیده است خیلی اخبار را می شنوم و در مطبوعات می خوانم که خودم از آن خبر ندارم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391