برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

با حذف انصاری فر، دایی به راه آهن بازمی گردد

دوشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۵۹ — عصر ایران

در حالی که به نظر می رسید علی دایی امسال در لیگ برتر حضور نداشته باشد، شب گذشته اعلام شد که دایی مجدداً سرمربی راه آهن خواهد شد.

علی دایی و

در حالی که به نظر می رسید علی دایی امسال در لیگ برتر حضور نداشته باشد، شب گذشته اعلام شد که دایی مجدداً سرمربی راه آهن خواهد شد.

به گزارش سایت گل، علی دایی در فصل جدید لیگ برتر نیز بر روی نیمکت مربیگری تیم راه آهن خواهد نشست و همین امر موجب استعفای محمدحسن انصاری فرد از مدیریت این تیم شده است.

علی دایی فصل قبل نیز سرمربی راه آهن بود اما نتوانست با این تیم نتیجه در خوری کسب کند.

دایی پس از پایان لیگ برتر فصل قبل، از مربیگری راه آهن کناره گیری کرد. با توجه به کنار رفتن مصطفی دنیزلی از پرسپولیس شایعات زیادی درباره حضور مجدد علی دایی در تیم پرسپولیس وجود داشت اما محمد رویانیان در نهایت مانوئل ژوزه را بر علی دایی ترجیح داد.

ترجیح ژوزه بر دایی تا حد زیادی ناشی از تمایل رویانیان به حفظ علی کریمی در پرسپولیس بود. چه بسیار بعید به نظر می رسید که علی کریمی و علی دایی حاضر به همکاری با یکدیگر در پرسپولیس باشند.

پس از منتفی شدن حضور دایی در پرسپولیس، در حالی که انصاری فرد اعلام کرده بود مربی راه آهن در فصل جدید یکی از مربیان فوتبال پرتغال خواهد بود، بحث بازگشت دایی به راه آهن مجدداً مطرح شد.

ظاهراً اختلاف انصاری فرد با هیات مدیره باشگاه راه آهن بر سر موافقت یا عدم موافقت با حضور مجدد دایی بر روی نیمکت مربیگری راه آهن، سرانجام منجر به استعفای انصاری فرد از راه آهن شده است.

علی دایی پیش از این گفته بود که دیگر به عنوان سرمربی در راه آهن فعالیت نخواهد کرد ولی گویا ناکامی وی در پیوستن به سایر تیم های لیگ برتری، موجب بازگشت دوباره اش به راه آهن شده است.

دایی در حالی تصمیم به حضور دوباره در راه آهن گرفته است که در طول دوره نقل و انتقال بازیکنان، در این تیم حضور نداشته و راه آهن بدون سرمربی اقدام به خرید و فروش بازیکن کرده است.

با این حال به نظر می رسد که مرد نیرومند فوتبال ایران، این بار نیز جنگ قدرت دیگری را به سود خودش به پایان رسانده و با کنار گذاشتن انصاری فرد از مدیریت تیم راه آهن، راه تکیه زدن مجدد خود بر نیمکت مربیگری راه آهن را هموار کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391