برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشان: ژوزه نیاز به زمان دارد

سه‌شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۰ — عصر ایران

درخشان در پاسخ به این سؤال که چه زمانی طول می‌کشد تا پرسپولیس به هماهنگی لازم برسد اظهار داشت: فکر می‌کنم تا هفته دوم باید به تیم فرصت داد و پس از آن می‌توان در مورد عملکرد تیم صحبت کرد و عیار واقعی را سنجید.

حمید درخشان

عضو کمیته فنی پرسپولیس تاکید کرد این تیم برای هماهنگ شدن به زمان بیشتری نیاز دارد و باید تا هفته دوم لیگ برای دیدن تیم منتظر ماند.

به گزارش ورزش ۳، حمید درخشان در مورد شرایط پرسپولیس گفت: پرسپولیس در شرایط خوبی به سر می‌برد. تمرینات بدنسازی را انجام داده و مدتی طول می‌کشد تا بازیکنان از سنگینی بدنسازی و گرفتگی عضلات خارج شوند. در این مدت باید به تیم کمک کرد تا فشار‌ها کم شود و بازیکنان بتوانند به شادابی مورد نظر برای شروع کار دست یابند.

وی افزود: تمرینات پرسپولیس روال عادی خود را طی می‌کند. باید کمی زمان بگذرد تا تیم شرایط خوب خود و انسجام مورد نظر دست یابد. مانوئل ژوزه مدت زیادی نیست که آمده و نیاز به زمان دارد.

عضو کمیته فنی پرسپولیس در مورد دو شکست اخیر پرسپولیس در دیدارهای دوستانه برابر صبا و آلومینیوم هرمزگان عنوان کرد: درست است نگرانی‌هایی هست اما باید به تیم فرصت داد.

پرسپولیس در همه خطوط تغییرات زیادی داشته و بازیکنان باید همدیگر را پیدا کنند و با شرایط بازی یکدیگر آشنا شوند. پیدا کردن ترکیب و چیدن مهره‌ها که از تیم‌های متفاوتی آمدند زمان می‌برد. باید به بازیکنان فرصت داد تا بتوانند از لحاظ روحی و روانی همدیگر را پیدا کنند.

درخشان در پاسخ به این سؤال که چه زمانی طول می‌کشد تا پرسپولیس به هماهنگی لازم برسد اظهار داشت: فکر می‌کنم تا هفته دوم باید به تیم فرصت داد و پس از آن می‌توان در مورد عملکرد تیم صحبت کرد و عیار واقعی را سنجید.

وی در مورد سپرده شدن انتخاب سرپرست به کمیته فنی و معیارهایش برای انتخاب عنوان کرد: در جلسه‌ای باید روی این موضوع صحبت و فرد مناسبی را برای این سمت انتخاب کنیم. باید یک فرد توانمند به عنوان سرپرست انتخاب شود؛ فردی که به مسائل اجتماعی آشنا باشد، با فدراسیون ارتباط خوبی داشته و بتواند روابط نزدیک و خوبی با بازیکنان برقرار کند. همچنین سرپرست باید فردی از خانواده پرسپولیس باشد.

درخشان در مورد احتمال سرپرست شدن سعید شیرینی گفت: ایشان هم یکی از گزینه‌های سرپرستی است. چند گزینه دیگر هم وجود دارند. در جلسه کمیته فنی تمامی مسال بررسی می‌شود و گزینه مناسب سرپرستی اعلام می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391