برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رای بازیکنان دوپینگی متخلف صادر شد

یکشنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۳ — ورزش۳

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال آرای بازیکنان دوپینگی را اعلام کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، احمد هاشمیان رئیس کمیته پزشکی گفت: پس از بررسی پرونده احکام پنج مورد از موارد تخلف دوپینگ، کمیسیون بدوی نشستی را برگزار کرد که بر اساس احکام ابلاغی به ترتیب سه بازیکن به محرومیت دو ساله و دو بازیکن به محرومیت سه ماهه محکوم شدند.

وی ادامه داد: این احکام به باشگاه‌ها روز چهارشنبه ابلاغ شد و باشگاه‌ها و بازیکنان تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۱۱ تیر فرصت دارند درخواست استیناف کنند که با توجه به درخواست استیناف در دو پرونده، مشخصات بازیکن و باشگاه‌های مربوطه پس از رسیدگی در کمیسیون استیناف و قطعی شدن رای متخلفین به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی تصریح کرد: حسین افرا بازیکن باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در لیگ دسته یک از ماده ممنوعه دگزا متازون استفاده کرده است که براساس قوانین دوره محرومیت وی از تاریخ ۲۸/۳/۹۱ به مدت ۳ ماه بوده و وی از کلیه فعالیت‌ها مربوط به فوتبال محروم است. همچنین پزشکیار مجید رنجبر در ارتباط با پرونده حسین افرا از باشگاه شهرداری بندر عباس از تاریخ ۲۸/۳/۹۱ به مدت ۴ سال از انجام هرگونه فعالیت در فوتبال محروم شد. در واقع این پرونده در خصوص سایر افراد دخیل در موضوع دوپینگ بازیکن همچنان مفتوح است.

رئیس کمیته پزشکی افزود: محمد حسین چریم از باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری دزفول در لیگ دسته دوم فوتبال نیز از ماده ممنوعه افدرین استفاده کرده که این بازیکن از تاریخ ۲۸/۳/۹۱ به مدت ۲ سال از حضور در کلیه فعالیت‌های فوتبال محروم است. پرونده سوم نیز متعلق به بازیکن سعید جهاندیده از باشگاه فرهنگی ورزشی پیام خراسان در لیگ دسته دوم است که از ماده ممنوعه ناندرلون استفاده کرده است.برهمین اساس وی از تاریخ ۲۸/۳/۹۱ به مدت ۲ سال از کلیه فعالیت‌های رسمی در فوتبال محروم شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391