برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: تیم ملی به جام جهانی نرود چه جوابی برای حذف جام حذفی دارند؟

یکشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۹ — پانا

سرمربی نفت تهران گفت: خنده دار است که می گویند قرارداد سیفی مشروط است چون طبق قانون همه بازیکنان باید از سازمان پزشکی تائیدیه داشته باشند.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم زاده در خصوص لغو اردوی ترکیه اظهار داشت: چون خروج بازیکنان به خاطر مالیات و برخی کارهای تسویه ای دچار مشکل شد، اردوی ترکیه را لغو کردیم. ما می خواستیم در این اردو بازی های تدارکاتی برگزار کنیم که در تهران این کار را انجام می دهیم.

وی افزود: تا به حال از وضعیت تیم راضی ام و خوب بوده. بالاخره حدود ۸۰ درصد تیم بسته شده و آمادگی نسبی هم پیدا کردیم. در این بین سعید دقیقی هم در لیست ما بود اما او به سایپا رفت. دقیقی ما را جا نگذاشت چون قولی نداده بود. در قضیه این بازیکن فکر کنم سایپا زودتر از ما عمل کرد.

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: در بحث یارگیری ممکن است بازیکنانی که می خواستم و دیدگاهی که داشتم نتوانستیم برآورده کنیم چون چند بحث را هم دنبال می کردیم. اول این که می خواستیم سقف قرارداد را رعایت کنیم و دوم این که بازیکنانی بگیریم که به سیستم و تاکتیک ما بخورند. این بازیکنانی هم که جذب تیم شدند مسلما با نظر خودم بوده.

ابراهیم زاده با رد شایعه قرارداد مشروط با سیفی گفت: تمام بازیکنانی که جذب تیمی می شوند باید از تائیدیه پزشکی داشته باشند این قانون است. این خنده دار است که اسم سیفی را مطح کردند. سیفی تنها بازیکنی بود که خودش با اقتدار و جسارت گفته که اگر مصدوم شود، مقداری از پولش را نمی گیرد. او می خواست ثابت کند که چنین نبوده.

وی در خصوص حذف جام حذفی تاکید کرد: آئین نامه AFC می گوید که هر کشور بنا به سهمیه ای که دارد باید تیم معرفی کند. آنها کاری ندارند در چه مسابقاتی این انتخاب‌ها صورت می گیرد. این که گفتند برای تیم ملی جام حذفی برگزار نمی شود، می خواهم بپرسم که اگر تیم ملی موفق نشد و صعود نکرد چه جوابی برای این کار خود دارند؟ خیلی از بازیکنانی که از لیگ یک و دو به این جام می آیند می خواهند خود را نشان دهند.

سرمربی نفت تهران در خصوص قرعه این تیم که با راه آهن بازی می کند، افزود: قرعه سختی است. همه بازی‌ها از ابتدا تا انتها دشوارند و باید برای موفقیت تلاش کرد. هرتیمی را آدم دست کم بگیرد دچار مشکل می شود. راه آهن هم درست است هنوز مشکل دارد ولی این مشکلات ممکن است به بازیکنان برای جنگیدن روحیه بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391