برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی:عمادرضا باید جریمه بدهد و برود

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۰ — گل

هیچ مشکلی با عمادرضا نداریم و فقط می‌خواهیم عمادرضا به صورت قانونی مطالباتش را به باشگاه را بپردازد.

مهاجم فصل گذشته سپاهان و تیم ملی عراق که مدت‌هاست است خبری از او نیست، همچنان مشکل خود با باشگاه سپاهان را پا برجا می بیند.
مهاجم عراقی سال‌های اخیر تیم فوتبال سپاهان به دنبال عدم موفقیتش در فصل گذشته و حاشیه هایی که همراه با سپاهان تجربه کرد، به یک بازیکن نیمکت نشین و سپس اخراجی تبدیل شد. گفته می‌شود او هنوز در خصوص نحوه جدایی و یا شرایط صدور رضایت نامه‌اش توسط این باشگاه اقدامی صورت نداده است.
شنیده می شود عمادرضا به دنبال آن است تا با راضی کردن رحیمی، بدون پرداخت غرامت و یا جرایم مالی‌اش، رضایت نامه‌ و برگه تسویه حساب مالی‌اش را ازسپاهانی‌ها گرفته تا در لیگ دوازدهم با پیراهن تیم فوتبال مس کرمان به میدان برود. اما رحیمی در این خصوص می گوید: عمادرضا تنها یک راه برای صدور رضایت نامه و تسویه حساب مالی‌اش ازاین باشگاه دارد، آن هم پرداخت جرایم مالی به این باشگاه است.
رحیمی ادامه می‌دهد: هیچ مشکلی با عمادرضا نداریم و فقط می‌خواهیم عمادرضا به صورت قانونی مطالباتش را به باشگاه را بپردازد. آن گاه می تواند به هر تیم و باشگاهی که می خواهد برود.
رحیمی تصریح می‌کند: ما به همه تعهداتمان نسبت به عمادرضا عمل کرده‌‌ایم ولی متاسفانه او ازانجام تعهداتش نسبت به سپاهان سرباززده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391