برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همه بازیکنان استقلال یکجا امضا می‌کنند

شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۵۲ — ورزش۳

تا به حال حتی یک قرارداد از بازیکنان استقلال نیز به ثبت نرسیده و این درحالی است که مسئولان اعلام کردند با رفع مشکلات باشگاه تمامی قراردادها قرار است به ثبت برسد.

مسولان باشگاه استقلال در تلاشند تا با رفع مشکلات اداری و ثبت، قراردادهای اعضای این تیم را ثبت کنند این در حالی است که مسئولان معتقدند شنبه تمامی قراردادها به صورت یک جا به ثبت می‌رسد و اعضای تیم استقلال که تا به حال تمامی قراردادهای خود را به باشگاه استقلال ثبت کردند، شنبه تنها پای قراردادهای خود را امضا می کنند.

گفتنی است، مسئولان تیم استقلال اعلام کردند بازیکنان قدیم و جدید تیم استقلال شنبه در هیئت فوتبال حاضر می شوند و قراردادشان را رسمی می‌کنند البته اعلام شده است که برخی بازیکنان تیم استقلال مدعی شدند که تا زمان دریافت پول نمی‌توانند در هیئت فوتبال حاضر شوند و قراردادشان را به ثبت برسانند.

گفتنی است، اعضای تیم استقلال یک نماینده از تیم از صبح در هیئت فوتبال حاضر می شود و بازیکنان تیم استقلال که قرار است قراردادهای خود را به ثبت برسانند یک به یک در هیئت فوتبال حاضر می شوند و پای قراردادهایشان را امضا می‌کنند.

مدیرعامل تیم استقلال مدعی شده است که بازیکنان تیم استقلال با رضایت کامل قرارداد خود را به امضا می رسانند زیرا قبل از حضور در هیئت فوتبال آنها مبلغی را دریافت کرده و با شرایط مناسب برای ادامه کار در تیم استقلال حاضر می‌شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391