برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه استقلال بابت شکایت امید روانخواه محکوم شد.

پنجشنبه، ۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۷ — بی باک

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد پرونده امیدرضا روانخواه،باشگاه استقلال رامحکوم کرد.

تیم استقلال

سایت فدراسیون فوتبال، جلسه رسیدگی به پرونده طلب وجه حسن اسلامی از باشگاه پیکان در تاریخ ۵/۴/۹۱ گل‌محمدی از باشگاه راه آهن در تاریخ ۶/۴/۹۱، نیکبخت واحدی از باشگاه پیکان تهران،میثم منیعی از باشگاه تراکتورسازی، داود محمدی و محسن ارزانی از باشگاه پیکان، سید محمد سید صالحی از باشگاه استقلال روز دوشنبه در تاریخ ۱۲/۴/۹۱، وحید نعمتی از باشگاه صبای قم در تاریخ ۱۳/۴/۹۱،حسین سلامی و محمد غانمیان از باشگاه صنعت نفت آبادان در تاریخ ۱۸/۴/۹۱ در محل کمیته انضباطی برگزار خواهد شد.

همچنین جلسه رسیدگی به شکایات علی انصاریان، نعیما خواجوی، مهدی نوری، سعید بیات و مهدی کیانی از باشگاه شاهین بوشهر در تاریخ ۲۳/۳/۹۱ در کمیته انضباطی تشکیل شد که به علت عدم حضور نماینده باشگاه شاهین، این جلسه روز یکشنبه مورخ ۱۱/۴/۹۱ در محل کمیته انضباطی برگزار می شود.

پرونده طلب وجه مرتضی بهرامی نژاد از باشگاه شاهین بوشهر

کمیته انضباطی درمورد پرونده طلب وجه مرتضی بهرامی نژاد از باشگاه شاهین بوشهر این باشگاه را محکوم به پرداخت هفتاد و سه میلیون تومان به بهرامی نژاد کرد و رای صادره پس از ابلاغ در مهلت یک هفته قابل اعتراض در کمیته استیناف است.

پرونده طلب وجه مجید حیدری از باشگاه فجرسپاسی

همچنین کمیته انضباطی در مورد پرونده طلب وجه مجید حیدری از باشگاه فجرسپاسی به دلیل حضور نیافتن خواهان رای به رد درخواست وی داد و رای صادره پس از ابلاغ در مهلت یک هفته قابل اعتراض در کمیته استیناف است.

پرونده طلب وجه امیدرضا روانخواه از استقلال

گفتنی است کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد پرونده طلب وجه امیدرضا روانخواه از باشگاه استقلال، این باشگاه را به پرداخت مبلغ ۱۸۱۳۰۰۰۰۰ تومان به امیدرضا روانخواه محکوم کرد.

پرونده طلب وجه وحید طالب لو از باشگاه شاهین بوشهر

لازم به ذکر است کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد پرونده طلب وجه وحید طالب لو از باشگاه شاهین بوشهر جلساتی را در تاریخ های ۱۱/۲/۹۱ و ۱/۳/۹۱ تعیین کرد که با وجود حضور طالب لو در جلسات فوق، هیچ نماینده ای از باشگاه فوق در جلسات حاضر نشد و لایحه ای واصل نشد و علت عدم حضور نیز اطلاع داده نشد و کمیته انضباطی ادعای طالب لو را وارد دانست و باشگاه شاهین بوشهر را به پرداخت مبلغ سیصد و هفتاد و یک میلیون تومان بابت اصل طلب و نهصد و پنجاه هزار تومان بابت هزینه دادرسی به طالب لو محکوم کرد و درباره هزینه های اسکان و ایاب و ذهاب نظر به اینکه مستندی ارائه نشده است حکم به رد این ادعا صادر شد و رای صادره قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391