برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی: پخش کنید، وگرنه فضا پرتنش می‌شود!

پنجشنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۴ — گل

در جامعه‌اى که همه دم از عدالت می‌زنند ندادن این همه سال حق فوتبالى‌ها خوردن حق‌الناس است!

حسین فرکی

حسین فرکى مربى بى‌حاشیه و صورت‌یخى فوتبال ایران است. اینکه در کنفرانس‌هاى مطبوعاتى او دنبال خبر جنجالى و «تیتر یک» بگردى انتظار بیهوده‌اى است. سر وقت آمد و با متانت همیشگى به همه‌ى پرسش‌ها با آرامش و خونسردى پاسخ گفت و رفت. این شما و این نخستین نشست خبرى لیگ تازه از راه رسیده.

حسین فرکى در ابتدا گفت: خوشحالم که فوتبال بهانه‌اى شد تا بار دیگر به شهر زیباى رشت سفر کنم. امیدوارم فصل خوبى براى همه باشد. دیدار اول شرایطى متفاوت با همه‌ى بازى‌ها دارد. ٤٥ روز تمرین خوب و اردو و بازى‌هاى تدارکاتى مناسب داشتیم و شرایط داماش را کاملا مطلع هستیم و با شناخت نسبتا خوبى گام به این مسابقه مى‌گذاریم.
وى درباره عدم پخش زنده مسابقات گفت: این کار تبعات بدى براى فوتبال ما دارد. باعث مى‌شود دیدها بسته شود و اتفاقات حاشیه‌اى به تصویر کشیده نشود. بیشتر تاثیرش بر روى مردم است و موجب محرومیت مردم از دیدن مسابقات مى‌شود، هر چند موجبات پر شدن ورزشگاه‌ها را فراهم مى‌کند ولى تنش را به جامعه‌ى فوتبالى تزریق مى‌کند. این را هم بگویم که در جامعه‌اى که همه دم از عدالت می‌زنند ندادن این همه سال حق فوتبالى‌ها خوردن حق‌الناس است!

فرکى درباره تفاوت فولاد و نفت گفت: من در نفت پیش‌بینى آن موفقیت‌ها را نمى‌کردم و جدا شدنم تنها به دلیل کسب تجربه بود. نفت تناشاگر نداشت و طبیعتا حاشیه‌هایش هم کمتر بود و اینجا در فولاد توقع‌ها بالاست و رتبه‌ى چهاردهم فولاد در شان این تیم نبود. هرچند تکرار رتبه‌ى ششمى پارسال نفت هم به سادگى میسر نیست. امکانات فولاد بسیار بالاست و به جرات مى‌گویم که در کل لیگ ایران بالاترین است و این تجربه‌ى خوبى براى من است.

وى در پایان گفت: بازى زیر نور زیباتر برگزار مى‌شود و امیدوارم نور همه‌ى ورزشگاه‌ها از استاندارد لازم برخوردار شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391