برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده استقلال را زمین می زند؟!

پنجشنبه، ۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۸ — افکارنیوز

فتح الله زاده این احتمال را می دهد که دوباره در همان اوایل لیگ دوازدهم، عذرش خواسته شود.

علی فتح الله زاده

به نقل از ندای انقلاب ،استقلال را می توان بیکارترین تیم فصل نقل و انتقالات لقب داد، تیمی که هنوز نه بازیکنی را به طور رسمی جذب کرده و نه هیچ کدام از تمدید قراردادی هایش را به هیئت فوتبال برده.

اگر هم می گویند که وقتی فلان بازیکن در تمرین شرکت می‌کند پش حضورش قطعی است می توان دهنوی را مثال زد که در تمرین هم شرکت کرد ولی به تبریز رفت و قراردادش با تراکتورسازی را ثبت کرد. ستاره‌ها از استقلال می روند و در این میان چهره اصلی بی شک علی فتح الله زاده است که منفعل ترین روزهای مدیر عاملی اش در استقلال را می گذراند به خصوص وقتی دیگر خبری از دسته چک جادویی اش هم نباشد، همان دسته چکی که فصل قبل با تکیه بر آن امثال مهدی رحمتی و تیموریان و خسرو حیدری جذب شدند و جباری هم بی سر و صدا و بدون حاشیه تمدید کرد.

فتح الله زاده در این فصل اندک علاقه ای به استفاده از چک های شخصی اش ندارد و برای این کار هم دلایل محکمی دارد. حاجی در وهله اول می خواهد با این کار، ناراحتی اش از رسولی نژاد را نشان دهد. رییس هیئت مدیره استقلال قبل از ابقای فتح الله زاده و در روزهایی که هر روز یک گزینه را به دفترش می برد، صراحتا از اینکه فتح الله زاده چک شخصی به بازیکنان داده انتقاد کرد و گفت بازیکن باید با استقلال قرارداد ببندد و پولش را هم از این باشگاه بگیرد. رسولی نژاد گفت متوجه نمی شود دادن چک شخصی به یک بازیکن یعنی چه؟ حالا هم فتح الله زاده طبق حرف رییس هیئت مدیره کار می‌کند و چک شخصی به هیچ کس نمی دهد.


دلیل دوم آقای مدیر عامل اما محکم تر هم هست، فتح الله زاده می ترسد سناریوی لیگ هشتم تکرار شود و او در همان هفته های ابتدایی برکنار شود. در لیگ هشتم هم فتح الله زاده تیم خوبی با حضور امثال خسرو حیدری و فابیو جان واریو و سیاوش اکبرپور و هاشم بیک زاده برای قلعه نویی بست ولی فقط ۵ هفته روی صندلی مدیر عاملی نشست و نتوانست قهرمانی تیمش را ببیند. فتح الله زاده هنوز هم از این اتفاق ناراحت است و می گوید به او اجازه داده نشد قهرمانی تیمی که برای قهرمانی بسته بود را ببیند.


فتح الله زاده این احتمال را می دهد که دوباره در همان اوایل لیگ دوازدهم، عذرش خواسته شود و به همین دلیل ترجیح می دهد طبق تاکتیک رسولی نژاد بازی کند. به همین دلیل بود که وقتی آقای ستاره گفت حاضر است به جای یک میلیارد و سیصد میلیون با یک میلیارد استقلالی شود به شرطی که فتح الله زاده چک شخصی اش را به او بدهد، این طور جواب شنید:«نه حاجی جان! این دفعه خبری از چک شخصی نیست!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391