برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازگشت فردوسی پور به سیما از هفته پنجم

دوشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۱ — جوان‌آنلاین

برنامه نود موقتا تعطیل شد تا بار دیگر شایعه احتمال عدم بازگشت فردوسی پور به سیما با برنامه نود مطرح شود.

شفاف: قرار است عادل فردوسی پور همراه کاروان اعزامی المپیک ایران به لندن برود. این رقابت‌ها همزمان با شروع لیگ برتر فوتبال کشور برگزار می شود و همین موضوع باعث شده ابهاماتی در مورد پخش برنامه نود در هفته های ابتدایی لیگ به وجود آید.

رقابت های المپیک از ۴ تا ۲۲ مرداد ماه انجام خواهد شد که با حضور عادل در این تاریخ در لندن، ۴ هفته ابتدایی لیگ در ایران بدون حضور وی دنبال خواهد شد.

اگر برنامه نود طبق معمول همیشه دوشنبه شب‌ها پخش شود عادل می تواند در صورت بازگشت به ایران این برنامه را از ۳۰ مرداد که ۸ روز بعد از پایان المپیک است اجرا کند.

البته این احتمال هم وجود دارد که در هفته های غیبت فردوسی پور یکی از مجریان ورزشی صدا و سیما مانند مزدک میرزایی یا رضا جاودانی که هر دو سابقه اجرای این برنامه را دارند روی صندلی عادل بنشینند.

از سوی دیگر طی هفته های اخیر شنیده شد که در شبکه نوپای ورزش که در حال حاضر تنها از روی گیرنده های دیجیتال و آن هم تنها در شهر تهران قابل دریافت می باشد، برنامه ای در حال کلید خوردن می باشد که آن هم به صورت تحلیلی و گزارشی به بررسی همه مسائل و حواشی و جوانب فوتبال می پردازد. بنا بر همین گزارش و بنا به گفته مسئولین این شبکه، این برنامه قرار نیست که جای برنامه نود را بگیرد، اما گفته می شود که سیاست سازمان صدا و سیما این است که این برنامه را نیز تقویت کرده تا این برنامه که البته هنوز نامی هم برای آن انتخاب نشده رفته رفته به همان قدرتی در فوتبال برسد که در حال حاضر نود به آن رسیده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391