برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزکریمی: پیشنهاد مربیگری ندارم می خواهم بروم شاطر نانوا شوم

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۹ — ایمنا

من گفتم چهل و سه سال پیش همین ناصرابراهیمی در جلسه تشکیل اتحادیه ی مربیان بوده و در کنارشش نفر دیگر که آن شش نفرالان درقید حیات نیستند.

فیروزکریمی سرمربی اسبق تیم های فوتبال شاهین بوشهر و راه آهن شهرری که به شوخ طبعی درمیان مربیان فوتبال کشورمان شهرت دارد در اولین تشکیل جلسه ی اتحادیه ی مربیان وپس ازپایان آن درمصاحبه ای اعلام نموده بود که ناصر ابراهیمی از چهل و سه سال پیش به این طرف تکان نخورده است و همچنان پابرجامحکم و استوار مانده است درحالی که شش نفردیگر که ازمربیان حاضر در اولین جلسه اتحادیه ی مربیان در زمان گذشته بوده اند، جان به جان آفرین تسلیم نموده و فوت کرده اند! این حرف فیروزخان باعث ناراحتی ناصرابراهیمی و برخی ازمربیان پابه سن گذاشته ی فوتبال کشورمان شده بود که کریمی در گفتگویی با، ماضمن رد این موضوع و عنوان اینکه خیلی‌ها از مصاحبه هایم کوه می سازند گفت: این یک سوء برداشت بود که ازصحبت های من شده بود. ناصرابراهیمی ازمربیان خوشنام و دوستان قدیمی من است و امکان ندارد من در مورد ایشان حرف ناشایستی بزنم. وی در مورد صحبتهایش در ارتباط با اتحادیه‌ها و اصناف نیز توضیح داد: به هیچ اتحادیه و صنفی توهین نکرده ام فقط بااتحادیه ی کوتاه کنندگان پشم گوسفند که تازه راه اندازی شده بود، شوخی کردم. فیروزخان درپایان گفتگوی اش گفت: تاحالا ازهیچ تیم لیگ برتری پیشنهاد کار نداشته ام اما اگر پیشنهادی آمد، می گویم به من سند مالکیت هواپیما بدهید تا بیایم! وی بااشاره به این موضوع که قیمت نان خیلی گران شده است و درآمد یک شاطر نانوایی بیشتر از بازیکنان لژیونر است،گفت: شاید شاطر یک نانوایی شدم یا اینکه یک نانوایی تاسیس کردم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391