برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه وکیل قلعه‌نویی به حسن‌زاده

دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۱ — بی باک

وکیل امیر قلعه نویی در مورد رای کمیته انضباطی مبنی بر "محرومیت قلعه‌نویی از همراهی تیم مربوطه به مدت دو جلسه" نامه‌ای به رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نوشت.

امیر قلعه‌نوعی

به نقل از ایسنا، علی‌اشرف جهانگیری در این نامه خطاب به حسن‌زاده رییس کمیته انضباطی گفت: با توجه به عبارت «آقای امیر قلعه نویی، سرمربی تراکتورسازی تبریز» در صدور رای و همچنین جرایم تعیین شده که «دو جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه» ذکر گردیده است و به علاوه با توجه به بند سوم قسمت «ب» ماده ۲۸ آیین‌نامه انضباطی که مقرر می‌دارد محرومیت از مسابقه، بعد از صدور حکم قطعی و ابلاغ رسمی آن، در اولین مسابقه‌ای که تخلف در آن صورت گرفته است؛ اعمال می شود. رای مذکور در این قسمت اشتباه بوده و قابلیت اجرا ندارد.


چرا که اولا آقای قلعه نویی در حال حاضر سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نیست. ثانیا با توجه به عبارت سابقه‌ای که تخلف در آن صورت گرفته در "بند سوم قسمت ب ماده ۲۸" آیین‌نامه انضباطی، مسابقه‌ای از سری مسابقات دوره یازدهم لیگ برتر باقی‌نمانده که آقای قلعه نویی از حضور در آن محروم شود. لذا تقاضامندم مراتب عدم محرومیت آقای قلعه نویی را در مسابقات پیش رو (دوره دوازدهم لیگ برتر) به سازمان لیگ ابلاغ فرمایند.

وکیل قلعه نویی همچنین درباره شکایت کمیته داوران از قلعه‌نویی گفت: رسیدگی به این شکایت در صلاحیت کمیته انضباطی نیست.

وی همچنین یاد‌آوری کرد که قلعه نویی صرفا به اشتباهات داوری در مسابقه تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران اشاره کرده که در این مورد خود عسگری هم به این اشتباهات اذعان داشته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391