برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی: فرهاد مجیدی در فهرست بازیکنان مورد نظرمن نیست

پنجشنبه، ۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۸ — بی باک

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اعلام کرد، 'فرهاد مجیدی' در فهرست بازیکنان مورد نظر او نیست و حضور این بازیکن در تیم استقلال منتفی است.

امیر قلعه‌نوعی و تیم استقلال

نه جباری نه مجیدی
به نقل از ایرنا ، 'امیر قلعه نویی' در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) آبی پوشان در جمع خبرنگاران اضافه کرد: تیم استقلال، امسال چهار مهاجم جوان و با انگیزه دارد و این بازیکنان مشکلات تهاجمی تیم را برطرف خواهند کرد.
وی ادامه داد: از ابتدا نیز فرهاد مجیدی در فهرست بازیکنان مورد نظر من جایی نداشت. وی در خصوص 'مجتبی جباری' نیز گفت: نام این بازیکن در فهرست مورد نظر من بود اما اما همه بازیکنان و خود من باید در چارچوب باشگاه باشیم و یک تیم تشکیل دهیم نه اینکه چند تیم. یک تیم همدل باشیم که مردم را دوست داشته باشیم و به پیراهن باشگاه عرق و تعصب نشان دهیم.
وی تصریح کرد: بازیکنانی که بدون هیچ چشم داشتی، صبح و عصر در تمرینات شرکت می کنند، استقلالی واقعی هستند و باید دست آنان را بوسید.

حمله به آندو و دهنوی
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با ابراز ناراحتی از نحوه پیوستن 'قاسم دهنوی' به تیم تراکتورسازی تبریز گفت: این بازیکن پس از امضای قرارداد داخلی با باشگاه استقلال، هشت روز با آبی پوشان تمرین کرد و یک مرتبه به تیم تراکتورسازی تبریز رفت!عرق و تعصب به پیراهن باشگاه نسبت به دهه ما قابل قیاس نیست.
قلعه نویی با بیان اینکه شرایط تیم استقلال تهران خوب نیست، افزود: 'آندرانیک تیموریان' می گوید استقلال را دوست دارد ولی وقتی می بیند پول نیست، از تیم جدا می شود!برخی بازیکنان می‌ روند پول خود را می‌ گیرند و سپس در رسانه ‌ها با عواطف مردم بازی می‌ کنند و می ‌گویند تیم استقلال را دوست داریم!

از پیشنهاد رویایی گذشتم و به استقلال آمدم
سرمربی استقلال تصریح کرد: ۱۷-۱۸ بازیکن، کادر فنی و سرپرستی تیم بدون یک ریال دریافتی کار خود را شروع کردند. باید واقعیات را به مردم بگوییم و واقعیت این است که شرایط استقلال خوب نیست. من بی‌سابقه‌ترین پیشنهاد تاریخ فوتبال را در این فصل داشتم و به خاطر استقلال از آن گذشتم.
قلعه‌نویی در مورد جدایی بازیکنان عنوان کرد: فهرست مورد نظرم را به باشگاه دادم ولی نمی‌توانم دنبال بازیکنان بدوم. به گفته فتح‌الله‌زاده و اعضای هیئت مدیره فصل گذشته ۳-۴ میلیارد تومان پول بود اما اکنون ۳-۴ هزار تومان هم نداریم. شاید هم این قرعه من است که در تیم ملی و استقلال همیشه شرایط این گونه است. توکل من به خداست. تیم ما بد نیست اما مردم توقع صددرصدی نداشته باشند.

هرکس با شماره پارسال!

سرمربی استقلال در مورد اختلاف بازیکنان بر سر شماره پیراهن و بازوبند کاپیتانی گفت: درست است که برخی بازیکنان به برخی از شماره‌ها علاقه دارند اما اینکه یک بازیکن بگوید من فلان شماره رامی‌خواهم بچه‌گانه است. خود من هم زمانی که بازی می‌کردم شماره ۸ را دوست داشتم. بنابراین اگر بازیکنی فصل قبل در این تیم بوده و شماره‌ای داشته، طبیعی است که در این فصل هم همان شماره را خواهد داشت مگر آنکه بازیکنان بین خودشان شماره‌هاشان را عوض کنند که از نظر من مشکلی ندارد اما اینکه بازیکنی بگوید من فلان شماره را می‌خواهم نباید چنین حرف‌هایی در تیم من باشد. اگر از این حرف‌ها بزنند باید از استقلال بیرون بروند.

چرا امسال پول نیست؟ نمی دانم

قلعه‌نویی در مورد اینکه چه تضمینی وجود دارد که اگر بی‌پولی استقلال ادامه پیدا کند همین بازیکنان هم جدا نشوند، اظهار داشت: آیا این ضمانت را من باید بدهم؟ من مسئول کادر فنی هستم نه رئیس هیئت مدیره، رئیس مجمع یا وزیر. من از یک قرارداد بی سابقه تاریخ فوتبال ایران گذشتم و به استقلال آمدم بدون آنکه یک ریال بگیرم. نمی‌دانم چرا سال گذشته در استقلال پول بود و امسال پولی در کار نیست. شاید اگر می‌گذاشتند فتح‌الله‌زاده راه سال گذشته‌اش را می‌رفت استقلال به مشکل نمی‌خورد اما اینکه چه اتفاقی افتاده که استقلال با بی‌پولی مواجه شده است، برای خودم هم سؤال است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آخر این قضیه چه خواهد شد، ‌گفت: آخر قضیه استقلال یک تیم خوب روانه مسابقات می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391