برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله‌‌ فوتبالیست‌ مشهور به‌‌ یک نگهبان

سه‌شنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۰ — مشرق

فوتبالیست سرشناس لیگ برتر وقتی نگهبان بیمارستانی در پایتخت اجازه نداد با خودروی مدل بالایش داخل محوطه شود وی را مورد حمله قرار داد.

فوتبالیست سرشناس لیگ برتر وقتی نگهبان بیمارستانی در پایتخت اجازه نداد با خودروی مدل بالایش داخل محوطه شود وی را مورد حمله قرار داد.

این فوتبالیست در حال حاضر تحت تحقیق قضایی و پلیسی است و مرد نگهبان اصرار به مجازات وی دارد.ساعت ۱۵/۳۰ یکشنبه یکی از فوتبالیست‌ها به همراه خانواده‌اش برای ملاقات به بیمارستان شریعتی مراجعه کرده و قصد وارد شدن به داخل محوطه بیمارستان را داشته که نگهبان جوان به وی اعتراض کرد.

این فوتبالیست سرشناس وقتی در برابر اعتراض نگهبان جوان قرار گرفت و دید از ورودش جلوگیری می‌شود شروع به ناسزاگویی کرد و با پیاده شدن از خودروی آزرای سیاه رنگش در حالی که نگهبان جوان فقط مانع ورودش شده بود به وی حمله کرد.

این درحالی بود که جوان نگهبان که «امین عباسی» نام دارد وقتی در برابر ورزشکار جوان ایستاده بود بعد از ضربه سری که به گونه راستش وارد شد از هوش رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391