برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین هوشیار در حسین هوشیار: چند ماهی که در پرسپولیس بودم مثل یک عمر گذشت، اگر می ماندم، ذخیره گردان می شدم

یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۰ — پانا

گلر فصل پیش پرسپولیس گفت: اگر در این تیم می ماندم باید ذخیره گردان می شدم که اصلا دوست نداشتم این طور شود.

حسین هوشیار

حسین هوشیار اظهار داشت: جدایی ام از پرسپولیس کاملا به صورت توافقی و با رضایت کامل بود. هیچ غرامتی بابت قرارداد ۳ ساله ام نگرفتم. البته از این که جدا شدم ناراحتم چون دوست داشتم بیشتر در تیم محبوبم باشم.

وی افزود: قسمت نبود بیش از این در خدمت پرسپولیس باشم. البته ۲۰ درصد جریمه جام باشگاه های آسیا از مبلغم کم شد ولی ۱۰ درصد جام حذفی چون نبودم، کم نشد. اگر می بینید بازیکنانی که در تیم ماندگار شدند، جریمه آنها کم شده این چیز طبیعی است چون قضیه آنها با ما که جدا شدیم فرق می کند. بالاخره هر باشگاهی سیاست خود را دارد و ناراحتی ندارد.

گلر فصل پیش پرسپولیس تصریح کرد: خودم خواستم که از این تیم جدا شوم. من قرارداد داشتم و می توانستم بمانم. باشگاه به من نگفت تو را نمی خواهیم ولی از نوع بازیکن گرفتن آنها معلوم بود که مرا نمی خواهند. من نیز به خاطر آمدن شهاب گردان رفتم چون اگر می ماندم باید ذخیره او می شدم که اصلا دوست نداشتم. می خواستم جایی باشم که بازی کنم. رفتنم از این تیم به خاطر ترس رقابت با گردان نبود.

هوشیار گفت: در ۴، ۵ ماهی که در پرسپولیس بودم زیاد فرصت بازی پیدا نکردم. از دید خودم این چند ماه به اندازه یک عمر گذشت و تصور می کنم به اندازه کل دورانی که بازی کردم در این تیم بودم. خاطرات تلخ و شیرین با هم رخ داد. دوست دارم روزی برگردم ولی طبیعی است که شرایط گذشته را نخواهم داشت. در شرایط سخت و بحرانی به این تیم پیوستم ولی پشیمان نیستم چون تجربه خوبی بود.

وی تاکید کرد: تمام طلبم را از پرسپولیس گرفتم و امیدوارم این تیم قهرمان شود. باید جام بگیرند چون امسال هدفشان همین است. از طرف من هیچ آهی پشت سر این تیم نیست چون من پرسپولیسی واقعی هستم و دوست دارم تیم محبوبم دل هوادارانش را شاد کند. حتی اگر طلبم را نمی گرفتم هم آه نمی کردم.

هوشیار در خصوص پیوستن به ابومسلم افزود: این تیمی است که به فوتبال معرفی ام کرد. الان آمدم دینم را به آن ادا کنم. مدعی صعود به لیگ برتر هستیم ولی از الان زود است بخواهیم در مورد آن حرفی بزنیم. واقعا شرایط لیگ یک با لیگ برتر زمین تا آسمان فرق دارد و چیزی مشخص نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391