برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد ابراهیمی : مدعیان ، تا بن دندان مسلح هستند

دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۵۵ — گل

اینکه عملکرد نقل وانتقالات باشگاه خوب بوده یا نه اینرا من نمی توانم دخالت کنم وباید مسئولین باشگاه نظر بدهند

محمد ابراهیمی و تیم تراکتورسازی تبریز

تراکتور سازی در چند روز مانده به آغاز رقابت های لیگ برتر چند مهره اصلی خود را بدلیل مصدومیت در اختیار ندارد ، محمد ابراهیمی یا همان f۱۴ تبریزی‌ها که در فصل گذشته در گوش راست این تیم انجام وظیفه می کرد یکی از جمله همین بازیکنان است که در مورد مصدومیت خود به خبرنگار سایت گل می گوید : بعد از مدتی که از ناحیه زیر شکم درد می کشیدم وعلت آنهم بدرستی مشخص نمی شد بالاخره با تشخیص دکتر یوسف زاده که جا دارد از ایشان تشکر ویژه ای داشته باشم با تائید دیگر پزشکان معلوم شد که بدلیل پیچ خورده گی از ناحیه لگن بوده وبخاطر فشار وارده که طی حضور در تیم ملی وبازی‌ها لیگ صورت گرفته بود ، دیگر تحمل درد برای من غیرممکن شد واین مدتی هم که در بازی‌ها وتمرینات شرکت می کردم با تحمل درد حاضر می شدم ، به نظرم هفته های ابتدای لیگ را نتوانم در خدمت تیم باشم .

عملکرد نقل وانتقالاتی سرخ های تبریزی وشرایط این تیم موضوع دیگری بود که ابراهیمی اعتقاد دارد ، تراکتور سازی همیشه جزء تیم های مدعی بوده ویکی از تیم های بزرگ کشورمان است وبازیکنانی را هم که بخدمت گرفته در تیم های خود بازیکنان تاثیر گذاری بوده اند ، سید صالحی وکریمیان با تیم های خود قهرمان شده اند ونصرتی ودهنوی هم بازیکن ملی پوش هستند که امید وارم تیم قدرتمندی را شکل دهیم ، ولی در کل اینکه عملکرد نقل وانتقالات باشگاه خوب بوده یا نه اینرا من نمی توانم دخالت کنم وباید مسئولین باشگاه نظر بدهند البته دو سه جای خالی داریم که شاید سیاست باشگاه اینگونه بوده است .

شرایط تراکتور سازی بعنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ دوازدهم مورد دیگری بود که ابراهیمی معتقد است کار تراکتور سازی امسال بسیار سخت خواهد بود ، او می گوید : امسال تعداد مدعیان جام نسبت به فصل گذشته زیاد شده وما باید با حریفانی رقابت کنیم که تا بن دندان مسلح هستند وعزم خود را برای قهرمانی جزم کرده اند ، لذا باید با تمام توان خود را برای نبردی سخت آماده کنیم ، ابراهیمی با اشاره به توانایی های اولیویرا سرمربی این تیم ادامه می دهد : او انسان بسیار خوبی است سعی کرده با بچه‌ها رابطه خوبی داشته باشد وبا ارائه برنامه های متفاوت تمرینی بازیکنان را به شرایط مطلوب نزدیک کند ، امید وارم با همت بچه‌ها وحمایت مردم این تیم کماکان جزء مدعیان باقی بماند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391