برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایران در صدر بیشترین حضور تماشاگر در آسیا

شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۸ — ورزش۳

کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک جمع بندی ایران را در صدر جدول بیشترین حضور تماشاگران در رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا قرار داد.

در این جمع بندی ،تماشاگران ایرانی بامیانگین ۴۱هزار و۸۰۹ نفر در هر مسابقه بعنوان بیشترین حضور در میان دیگر کشورها قرار داند.

همچنین در این جمع بندی تماشاگران چینی بامیانگین حضور ۳۲هزار و ۵۰۳ تماشاگر در هر مسابقه بعنوان دومین کشور پرتماشاگر لیگ قهرمانان قرار دارد.

کشورهای تایلند با ۱۰ هزار و۸۹ نفر ، عربستان سعودی با ۱۲ هزار و۳۱۵ نفر ،ژ اپن با ۸ هزار و۱۱۹ واسترالیا با ۶ هزار و۹۰۰ تماشاگر در رده های بعدی جمع بندیAFC قرار دارند.

در این نمودار حضور تماشاگران ایرانی با ۱۶ در صد افزایش نسبت به رقابتهای دوره قبل بیشترین رشد حضور تماشاگران را دارند.

در رکورد بیشترین حضور در یک دیدار نیز متعلق به تماشاگران ایران است که حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر ایرانی در دیدار پرسپولیس با الهلال عربستان بالاترین حضور در یک مسابقه لقب گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391