برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دوئل پنهان جباری و فتح الله زاده

سه‌شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۴ — قدس آنلاین

قلعه نویی در جلسه اش با فتح الله زاده روی ماندن جباری تاکید کرده و جباری هم علاقه ای به بازی کردن در تیم های شهرستانی ندارد ولی این وسط فتح الله زاده هنوز راضی نشده

مجتبی جباری و تیم استقلال

با وجود اینکه فتح الله زاده چند روز پیش خبر داده بود حضور جباری در جمع آبی‌ها منتفی شده و حتی آرزو کرده بود روزی او به استقلال برگردد ولی به نظر می رسد نه جباری می خواهد از استقلال جدا شود و نه استقلال تمایلی به از دست دادن شماره ۸ دارد.

کلید ماجرای جباری مربوط به اولین روز مذاکره فتح الله زاده و اوست که دو روز بعد از بازی ایران و قطر برگزار شد. پیش از مذاکره با جباری، هم قلعه نویی و هم فتح الله زاده با هم تصمیم می گیرند که دیگر مثل سال های گذشته ناز جباری را نکشند و اگر او قبول کند به قول قلعه نویی در چارچوب باشگاه رفتار کند مذاکرات را ادامه بدهند.

در مذاکره حضوری جباری و فتح الله زاده بر سر همین صحبت‌ها مسائلی پیش می آید و حتی به گفته بعضی‌ها بعد از یک توهین، کار بالا می گیرد و جباری با ناراحتی دفتر فتح الله زاده را ترک می کند.

فتح الله زاده هم به قلعه نویی می گوید که برای فصل بعد روی این بازیکن حساب نکند ولی قلعه نویی جواب مدیر عامل را اینطور می دهد که صبر کند و در آرامش و وقتی عصبانیتش از بین رفت، تصمیم بگیرد. اتفاقا همین اتفاق هم افتاد ولی فتح الله زاده برای اینکه اقتدارش را نشان دهد، علی امیری را به عنوان نماینده باشگاه برای مذاکره با جباری منصوب کرد.

جباری هم برای تلافی، مذاکراتی با مس کرمان و سپاهان کرد و حتی حضورش در بازی دیروز پرسپولیس و آلومینیم را هم می توان در این قاب قرار داد اما فتح الله زاده که می دید جباری مثل سال های گذشته از تمرینات بدنسازی فرار کرده و هم به اصطلاح ناز می‌کند به رحیمی همتای خود در سپاهان می گوید با توجه به رفتار جباری با او مذاکره نکنند.

رحیمی هم به فتح الله زاده قول داد که با جباری مذاکرات را ادامه ندهند. خود جباری هم به هیچ وجه دوست ندارد به شهرستان برود، به همین خاطر اصلا فکر نمی کرد استقلال و فتح الله زاده برخلاف سال های گذشته چندان برای تمدید قرارداد و دادن مبلغ پیشنهادی مصر نباشند.

در این میان امیر قلعه نویی هم حسابی از اتفاقات بین جباری و فتح الله زاده دلخور است و به فتح الله زاده گفته که هر چه سریع تر تکلیف این بازیکن را مشخص کند. از باشگاه استقلال خبر می رسد که این بازیکن دوباره مذاکراتش را با مدیران استقلال آغاز کرده و احتمال ماندنش هم زیاد است به شرطی که اختلاف مالی قدیمی حل شود یعنی پرداخت مطالبات فصول قبلی.

باشگاه حاضر است با جباری قرارداد مشروط به امضا برساند، به این شکل که مبلغ قرارداد او بسته به تعداد بازی هایی باشد که او برای استقلال انجام می دهد. شرطی که جباری گفته فقط وقتی حاضر است درباره اش حرف بزند که تعهدات قبلی پرداخت شود.

در این بین حتی علی انصاری هم که با هر دو طرف رابطه نزدیکی دارد، وارد ماجرا شده تا در نهایت جباری در استقلال بماند. فتح الله زاده البته سعی می‌کند برای به کرسی نشاندن حرفش، سنگ دوم را هم جلوی پای جباری بیندازد و گفته او باید منشور اخلاقی باشگاه را امضا کند که جباری هم گفته اگر همه بازیکنان آن را امضا کنند، او هم مثل بقیه رفتار می کند.

قلعه نویی در جلسه اش با فتح الله زاده روی ماندن جباری تاکید کرده و جباری هم علاقه ای به بازی کردن در تیم های شهرستانی ندارد ولی این وسط فتح الله زاده هنوز راضی نشده و شاید به همین دلیل تلاش می‌کند جان واریو را به استقلال بیاورد تا شاید هوای جباری از سر قلعه نویی بیرون برود.

۷۲ ساعت تا پایان نقل و انتقالات

جالب اینجاست که ابتدای فصل نقل و انتقالات همه منتظر بودند جباری به دلیل اختلاف با قلعه نویی از استقلال جدا شود و کل ماجرای این فصل او به این دو مربوط شود ولی ورق برگشت و جباری با فتح الله زاده به مشکل برخورد. حتی جباری و قلعه نویی در تماس تلفنی مشکلات بین خودشان را حل کردند و جباری تنها به حضور همدانی در استقلال اشاره کرده بود که قلعه نویی به اختلاف او و دستیارش پایان داد.

با این حال خبرهای جدیدی که از استقلال به گوش می رسد این است که قلعه نویی و معاونان باشگاه از فتح الله زاده خواسته اند در رابطه با جدایی جباری کوتاه بیاید. از طرفی اطرافیان جباری هم به او گفته اند که بهتر است بیش از این لجبازی نکند و تا پایان چند روزی که به شروع لیگ باقیمانده قراردادش را با استقلال تمدید کند. باید دید که بالاخره کدام یک از این دو نفر حرفشان به کرسی می نشیند. فقط ۷۲ ساعت تا پایان فصل نقل و انتقالات مانده.

تمرین اختصاصی با مولایی

مجتبی جباری در چند فصل گذشته بیشتر اوقات در تمرینات بدنسازی پیش فصل استقلال شرکت نمی کند و این فصل هم همین کار را کرده. البته او با مولایی مربی بدنساز فصل قبل استقلال به صورت انفرادی تمرین می کرده و این بار هم به مانند عادت گذشته زیر نظر این مربی کارش را آغاز کرده.

او از سه روز پیش با مولایی در کردان کرج تمرین می کند. البته شنیده شد روز گذشته او با مولایی تمرین نکرد. طبق خبرهای رسیده قرار بود او به همراه مولایی به محل بازی پرسپولیس و آلومینیوم هرمزگان برود تا با یک تیر دو نشان بزند.

او از طرفی خواسته به دلیل رابطه خوبش با میثاقیان به دیدن او برود و از طرفی دیگر هم خواسته رفتنش برای تماشای بازی پرسپولیس را به گوش استقلالی‌ها به خصوص فتح الله زاده برساند تا شاید رقم قراردادش را بالا ببرد و با این شیطنت باشگاه را تحت فشار بگذارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391