برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری یک قدم بردارد قراردادش در تراکتورسازی آماده است

شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: اگر مجتبی جباری یک قدم بردارد قراردادش در تراکتورسازی مهیاست.

محمد حسین جعفری

محمد حسین جعفری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که مذاکرات مجتبی جباری با تراکتورسازی تا چه اندازه جدی شده و احتمال حضور این بازیکن در تبریز چه میزان است، عنوان کرد: مجتبی جباری را می خواهیم و پیشنهاد خود را هم به او داده ایم و منتظریم جواب دهد. نمی توانیم هر روز به او زنگ بزنیم، شاید او بگوید نمی آیم. البته شاید مجتبی جباری بخواهد در دقیقه ۹۰ به ما اطلاع دهد که می آید.

وی اضافه کرد: برای حضور جباری در تراکتورسازی همه چیز دست این بازیکن است. اگر او یک قدم بردارد در باشگاه تراکتورسازی همه چیز مهیای قرارداد با اوست اما این را بگویم که مبلغ نوشته شده در روزنامه‌ها صحت ندارد و ما یک میلیارد به جباری پیشنهاد نداده ایم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص که آیا به فکر جذب جانواریو هم هستند یا خیر عنوان کرد: جانواریو بازیکن خوبی است و اگر بتوانیم او را جذب می کنیم.

وی در این رابطه که سهمیه خارجی تراکتورسازی پر است و چطور می شود جانواریو را جذب کنند، گفت: ما راهکارهای خودمان را داریم.

جعفری در خصوص تذکر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به باشگاه تراکتورسازی بابت بدهی و عدم ارسال مدارک به فدراسیون فوتبال گفت: متاسفم با وجودی که همه مدارک خود به جز یک مدرک را به فدراسیون داده ایم هر روز مصاحبه می کنند که ما مدرک نداده ایم. تا یکی دو روز دیگر هم این مدرک را می دهیم. ما بدهی خیلی مهمی نداریم. آقای حسن زاده از آخرین پرداختی ما خبر ندارد. ۳۰۰ ،۴۰۰ میلیون تومان پولی نیست که نتوانیم بدهیم. بهتر است اول کمیته انضباطی به پرسپولیس و استقلال تذکر دهد تا ۲۵ میلیارد بدهی خود را بدهند. بدهی های ما زیاد نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با امیر قلعه نویی تسویه حساب کرده اند یا خیر گفت: هنوز قرارداد امیر قلعه نویی را بایگانی نکردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391