برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برگزاری جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به چند شکایت

یکشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۶ — فارس

جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به چند شکایت برگزار خواهد شد.

به نقل از سایت فدراسیون، جلسه رسیدگی به پرونده مطالبه وجه وحید نعمتی از صبای قم و میثم منیعی از باشگاه تراکتورسازی تبریز روز شنبه مورخ ۲۴/۴/۹۱ در محل کمیته انضباطی برگزار می شود. همچنین جلسه رسیدگی به شکایت بهمن طهماسبی و ابوالفضل ابراهیمی از باشگاه آلومنیم هرمزگان در همین روز برگزار می شود.

جلسه رسیدگی به شکایت حمیدرضا شرفی بازیکن تیم آلومینیوم هرمزگان مبنی بر مطالبه وجه از این باشگاه با حضور بازیکن و نماینده باشگاه ۲۵ تیرماه در محل کمیته انضباطی برگزار می شود.

جلسه رسیدگی به دعوی مطالبه وجه محسن ارزانی به طرفیت باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان روز دوشنبه ۲۶ تیر در محل کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تشکیل می شود.

همچنین جلسه رسیدگی به دعوی مطالبه داود محمدی به طرفیت باشگاه پیکان و شکایت محمد قاضی از باشگاه ذوب آهن اصفهان، دوشنبه ۲۶ تیر۹۱ در کمیته انضباطی تشکیل می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391