برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدیان:یک نیمه قرمز بودم یک نیمه آبی!

شنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۹ — گل

قای کرانچار اینطور تصمیم گرفتند .امسال بحث کاپیتانی مد شده و دیدید که سید جلال و مهدی رحمتی هم کاپیتان شدند.

احمد جمشیدیان

با احمد جمشیدیان که این فصل قرار است کاپیتان دوم سپاهان باشد درباره همین موضوع حرف می زنیم:«با تصمیم کادر فنی بعد از محرم من این مسوولیت را بر عهده گرفته ام که امیدوارم از پس آن بر بیایم وگرنه کاپیتانی در ایران چیزی ندارد.» جمشیدیان که پنجمین فصل حضورش در سپاهان را شروع می‌کند درباره تعویض بازوبندش در بین دونیمه بازی با مس می گوید:«باشگاه یک بازوبند جدید گرفته بود که درنیمه اول شل می‌شد و خوب نبود به همین خاطر در بین دو نیمه همان بازوبند فصل قبل را انداختم.»

وی می گوید:«بازوبند قدیمی مان نارنجی مایل به قرمز است و بازوبند جدیدمان آبی .اتفاقا عده ای به شوخی می گفتند چرا یک نیمه قرمز بودی یک نیمه آبی؟»

جمشیدیان می گوید بعد از او امید ابراهیمی کاپیتان سوم سپاهان است:«البته بازیکنانی مثل پاپی و جعفر پور هم در تیم مان هستند که هر کدام ۷ یا ۸ سال سابقه دارند اما آقای کرانچار اینطور تصمیم گرفتند .امسال بحث کاپیتانی مد شده و دیدید که سید جلال و مهدی رحمتی هم کاپیتان شدند.»

جمشیدیان درباره اولین برد تیمش در فصل جدید می گوید:«حقیقت این است که بازی خیلی سختی بود..۲-۳ روز بود که فشار تمرینات ما کم شده .ما دیر شروع کردیم و در هیچ بازی دوستانه ای برنده نبودیم.وقتی شدت تمریناتمان کمتر شد نفسی کشیدیم. مقابل مس ۵۰-۶۰ درصد خودمان بودیم اما کم کم بهتر می شویم.خود کادر فنی هم می داند که سنگینی بدنسازی و دیر شروع کردن تمرینات در بازی مان تاثیر گذاشته است.»

وی ادامه می دهد:« با این حال بازی با مس بازی قشنگی شد.هر دوتیم موقعیت هایی داشتند اما موقعیت های ما خطرناک تر بود و با کمی خوش شانسی برد حقما بود.»

کاپیتان دوم سپاهان در پاسخ به این سوال که برخورد هواداران با تیم جدید و متحول شده سپاهان چطور بود می گوید:«در ۵-۶ سال گذشته سپاهان هر سال کهکشانی بوده .در ۵ سالی که من اینجا بودم همیشه تیم یکدستی داشتیم که هوادار رهایش نکرده.در بازی مس هم آن ۳-۴ هزار نفری که به ورزشگاه آمده بودند کاملا حمایت کردند اما یواش یواش برای آنها هم جا می افتد که ما آن تیم پر مهره و پرستاره سال های قبل نیستیم.باید چشم تماشاگرانمان با این مساله عادت کند که ما یک تیم جوان تر و یکدست تر شده ایم که برای یک برد خیلی خیلی باید تلاش کنیم چه برسد به اینکه بخواهیم دوباره قهرمان شویم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391