برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مانوئل خوزه تهدید کرده اگر نیمی از قرارداد خود را نگیرد، از ایران خواهد رفت.

دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۰ — جام جم

رویانیان در حالی با مربیان پرتغالی قرارداد میلیاردی بسته که مانوئل خوزه تهدید کرده اگر نیمی از قرارداد خود را نگیرد، از ایران خواهد رفت.

مانوئل ژوزه

باورش سخت است اما حقیقت دارد؛ پرسپولیس با کادر فنی پرتغالی‌اش در شرایطی توافق میلیاردی کرده که در حسابش فعلا ریالی نیست و برای همین «مانوئل خوزه» تهدید کرده اگر طی روزهای آینده نیمی از قرارداد دو میلیون دلاری خود را نگیرد، به‌همکاری‌اش با پرسپولیس پایان داده و به کشورش باز خواهد گشت.

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که امسال نام خود را بیشتر از گذشته با خریدهای میلیاردی‌اش در جهت بستن تیمی کهکشانی و به‌دست آوردن دل هواداران بر سر زبان‌ها انداخت، در حال حاضر مانده است که چگونه مبلغ یک میلیون دلار را به منظور واریز به حساب مانوئل خوزه پرتغالی جور‌کند.

به گفته یک منبع آگاه، رویانیان که طی ماه‌ها و روزهای گذشته تا دلتان بخواهد برای خرید‌های بزرگ خود چک کشیده است، فعلا در فکر است که چگونه نظر سرمربی پرتغالی تیمش را به منظور امضا کردن قرارداد خود و دستیاران پرتغالی‌اش جلب‌کند.

مانوئل خوزه که با چراغ سبز و دست و دلبازی مدیرعامل پرسپولیس با خود چهار مربی و دستیار را نیز به تهران آورده است با پرسپولیس روی مبلغ دو میلیون دلار توافق کرده است و این جدا از ۹۰۰ هزار دلاری است که پرسپولیس باید برای چهار دستیار او پرداخت کند.

نشست بی‌نتیجه

مانوئل خوزه که به دنبال واریز نشدن بخشی از قرارداد خود و دستیارانش، هنوز قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس امضا نکرده است، شنبه شب تا ۱۲‌شب با رویانیان در پشت درهای بسته مذاکره کرد تا بلکه خیال خود و همکارانش را برای دستیابی به بخشی از مبلغ قراردادشان راحت کند، اما در پایان این جلسه نتیجه خاصی حاصل نشد تا خوزه عصبانی‌تر از هر زمان تهدید کند که اگر تا روز بازی با صنعت نفت آبادان، این پول به حسابش واریز نشود، نه تنها روی نیمکت پرسپولیس نمی‌نشیند، بلکه این احتمال هست که با پایان دادن به همکاری‌اش با سرخ‌ها، تهران را ترک کند.

اتفاقی که البته هیچیک از طرفین ماجرا راضی به انجامش نیست و امیدوارند با گشایشی در کار، پول خوزه و همکارانش تامین شود.

رویانیان که در این زمینه حتی از حسین هدایتی مالک معروف استیل آذین درخواست یک میلیارد تومان قرض کرده بود، وقتی به دلیل خرید سهام باشگاه ملوان از سوی حسین هدایتی، پاسخ نه شنید، بیشتر از هر زمان دریافت که این خرید‌های میلیاردی یک زمان یقه‌اش را در پرسپولیس خواهد گرفت.

بویژه که طرف حساب باشگاه مربیان خارجی باشد که تا دلار نگیرد، زیر هیچ برگه‌ای را امضا نخواهد کرد، درست مانند مصطفی دنیزلی که تا مبلغ ۱.۵ میلیون دلار به حسابش ریخته نشد، حاضر به حضور در تهران نشد.

آپارتمان نه، اسکان در هتل

از سوی دیگر، منابع موثق خبر می‌دهند در شرایطی که باشگاه پرسپولیس برای مانوئل خوزه و دستیاران پرتغالی و مصری‌اش،‌ اسکان در آپارتمان را در نظر گرفته است، آنان راضی به این مساله نبوده و خواستار این هستند که همچنان در هتل اقامت داشته باشند.

با توجه به این‌که هزینه هر شب اقامت در هتل‌های پنج ستاره و درجه یک تهران، برای هر فرد شبی ۱۵۰ دلار است، اگر قرار باشد که این اقامت را برای یک فصل در نظر بگیریم، مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان نیز به قرارداد قریب به شش میلیاردی کادر فنی پرسپولیس اضافه می‌شود. هر چند که رویانیان تصریح دارد که امضای قرارداد مانوئل خوزه به علت اشتباه تایپی دچار تاخیر شده است، اما به نظر می‌رسد چنین مساله‌ای صحت ندارد و می‌توان حدس زد که یکی از موانع بر سر امضای این قرارداد، علاوه بر واریز نشدن یک میلیون دلار درخواستی، به نقطه نظرات سرمربی پرتغالی برمی‌گردد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391