برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دیدار کفاشیان با رئیس کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا

دوشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۶ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال صبح امروز با رئیس کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار و گفت‌وگو کرد.

علی کفاشیان

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان صبح امروز با جیمز سلبی رئیس کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا در محل فدراسیون فوتبال دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار کفاشیان و سلبی در حالی امروز برگزار شد که اعضا در خصوص مسایل مختلف آموزشی و پژوهشی و انتخاب ایران به عنوان یکی از مراکز آموزش کنفدراسیون فوتبال آسیا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

رئیس فدراسیون فوتبال به نشست خود با جی لانگ- رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا که حدود دو ماه پیش برگزار شده بود اشاره کرد و گفت: در این ملاقات به رئیس AFC پیشنهاد دادم که ایران را به عنوان یکی از مراکز برگزاری همایش‌ها و دوره‌های آموزشی قرار دهد و این پتانسیل و امکانات به طور کامل در ایران وجود دارد به گونه‌ای که می‌توانیم فعالیت‌های آموزشی و توسعه‌ای گسترده‌ای را در سطح آسیا و منطقه بر عهده بگیریم و البته در این نشست در خصوص همایش بین المللی علم و فوتبال و سایر دوره‌های آموزشی و پژوهشی که توسط فدراسیون فوتبال ایران برگزار شده بود توضیحاتی دادم و گفتم در حال برنامه ریزی برای برگزاری دومین همایش علم و فوتبال در ایران هستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: یکی از مسائلی که در فعالیت‌های AFC مشهود است برنامه‌ریزی خوب و منسجم برای حرفه‌ای کردن باشگاه‌ها، توجه به ورزش بانوان و برگزاری خوب مسابقات است، اما مسائل علمی و توسعه‌ای در برنامه‌های AFC کمتر جای دارد. درست است که فیفا پروژه‌های FAP خود را به عنوان راهی برای توسعه فوتبال جهان استفاده می‌کند اما انجام این مسائل و رسیدگی به مسائل آموزشی در قاره آسیا باید بیشتر مورد توجه کنفدراسیون قرار گیرد چرا که توجه به این موارد موجب افزایش کیفیت فوتبال آسیا خواهد شد و ما همانطور که در مدت فعالیت‌مان نشان دادیم علاقه‌مندی زیاد و برنامه‌ریزی خوبی در این مورد داشته‌ایم و جا دارد کنفدراسیون فوتبال آسیا در تقسیم بندی خود در این قاره به لحاظ آموزشی جایگاه فوتبال ایران را حفظ و ایران را به عنوان یکی از مراکز آکادمیک انتخاب کند.

کفاشیان در ادامه در خصوص فعالیت باشگاه‌های ایران گفت: سازمان لیگ ایران با همکاری آکادمی ملی فوتبال به باشگاه‌ها الزام کرده که باید آکادمی فوتبال خود را که بیشترین توجه آن به فوتبال پایه و مسائل آموزشی است انجام دهند و قطعا این امر موجب رشد مربیان و بازیکنان فوتبال پایه و آکادمیک شدن فوتبال ما خواهد شد.

پس از برگزاری نشست، سلبی و تارقلی زاده برای بازدید از امکانات آکادمی ملی فوتبال و بحث و گفت و گو با دکتر علیزاده، به آکادمی ملی فوتبال رفتند و فردا نشست‌های خود را با روسای کمیته‌های جوانان، آموزش و بانوان انجام داده و نتایج این جلسات بعد از ظهر فردا در اختیار رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال قرار خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391