برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: قراردادمان با صداوسیما را فسخ کردیم

یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۸ — فرهنگ آشتی

در فاصله کمتر از یک هفته مانده به آغاز رقابتهای لیگ هنوز مشکل پخش تلویزیونی حل نشده و هر روز گره آن پیچیده تر می شود و مشخص نیست که این رقابتها بالاخره روی آنتن تلویزیون خواهد رفت یا خیر.

به نقل از فارس، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص مذاکرات فدراسیون با صدا و سیما برای حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال گفت: با صداوسیما دو قرارداد سه ساله بسته بودیم که سال گذشته قرارداد اول به پایان رسید و قرارداد سه ساله دوم را امضا کردیم اما با توجه به اینکه صداوسیما به تعهدات مالی خود عمل نکرد، ما هم طبق بند قراردادی که وجود داشت، قراردادمان را به طور یکطرفه فسخ کردیم.
وی افزود: صداوسیما در پرداخت اقساط خود تاخیر داشت. به همین دلیل با شرکت جدیدی قرارداد امضا کرده‌ایم که کف این قرارداد ۵۰ درصد بیشتر از قراردادمان با صداوسیما است قرار است آنها ۱۰ درصد را برای خود بردارند و بقیه آن برای فدراسیون است. و منفعت مالی بیشتری برای فدراسیون و باشگاهها در بر خواهد داشت. این می‌تواند منبع درآمدی برای فدراسیون فوتبال باشد و از این هفته قرارداد اجرا می‌شود. این شرکت جدید نامه فسخ قرارداد را به صدا و سیما ارسال کرده است.
کفاشیان درباره صحبت‌های رویانیان مبنی بر اجازه گرفتن از علما برای بازی در ماه رمضان گفت: پیش از این نظر اکثر علما را گرفته‌ایم. خودم نزد آیت‌الله مکارم شیرازی رفتم و به ایشان همه مسائل را توضیح دادم و ایشان گفتند برگزاری مسابقات بعد از افطار مانعی ندارد. ایشان فقط در مورد پول‌های رد و بدل شده در فوتبال سؤال کردند که گفتم میانگین مبالغ رد و بدل شده زیاد نیست و شاید چند نفری باشند که بنا بر ملاحظاتی پول بیشتری می‌گیرند. علما تاکید کردند برگزاری مسابقات بعد از افطار مشکلی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391