برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

با شنیدن خبر مربیگری دایی در پرسپولیس علی کریمی در آستانه جدایی از پرسپولیس

پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۵ — قدس آنلاین

چالش بزرگ این است؛ علی کریمی پرسپولیس را پس از اعلام قطعی نام دایی به عنوان سرمربی جدید ترک می کند. او وقتی شنید که نام دایی دوباره مطرح شده بار دیگر همان جمله قدیمی را تکرار کرد:' من نمی مانم!' آیا مخالفت علی کریمی با مربیگری علی دایی در پرسپولیس بار دیگر سبب خواهد شد تا رویانیان و گروه مشاورانش گزینه تازه ای را مطرح کنند؟

علی کریمی و تیم پرسپولیس

حالا یک چالش جدید شروع شده است! به محض آنکه هواداران پرسپولیس فهمیدند گزینه رویانیان برای مربیگری پرسپولیس علی پروین است اعتراض گسترده خود را به این انتخاب بحث بر انگیز نشان دادند تا تنها ساعاتی پس از مطرح شدن ،وی انصراف خود را اعلام کند. با انصراف پروین تا حدودی آرامش به اردوگاه سرخ بازگشت. انتشار دوباره خبر مربیگری برونو متسو می توانست التیامی باشد بر نگرانی های هواداران سرخ اما دیری نپایید که نامی آشنا برای بار هزارم مطرح شد تا باور کنیم رویانیان از همان ابتدا نیز در پی استخدام این گزینه بوده است. با طرح نام دایی اما یک مشکل بزرگ تر سد راه رویانیان و علی پروین قرارگرفته است. چالش بزرگ این است؛ علی کریمی پرسپولیس را پس از اعلام قطعی نام دایی به عنوان سرمربی جدید ترک می کند. او وقتی شنید که نام دایی دوباره مطرح شده بار دیگر همان جمله قدیمی را تکرار کرد:" من نمی مانم!" آیا مخالفت علی کریمی با مربیگری علی دایی در پرسپولیس بار دیگر سبب خواهد شد تا رویانیان و گروه مشاورانش گزینه تازه ای را مطرح کنند؟ به نظر می رسد سوء مدیریت رویانیان در موضوع انتخاب سرمربی، پرسپولیس را با وجود جذب بهترین های فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات با مشکل اساسی رو به رو کرده آیا به راستی رویانیان هنوز با فضای مدیریت در یک باشگاه بزرگ آشنا نشده است که این گونه سردرگم در پی انتخاب سرمربی جدید می گردد؟ آیا او نمی داند که اگر علی دایی را به عنوان سرمربی جدید برگزیند کریمی از این تیم می رود؟ شاید هم می داند! آیا علی کریمی به همین دلیل قراردادش را با پرسپولیس به ثبت نرسانده ؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391