برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اطلاعیه فدراسیون برای صدور ID کارت خبرنگاران

چهارشنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۰ — ورزش۳

روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص صدور ID کارت خبرنگاران اطلاعیه صادر کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به برگزاری نشست های متعدد روابط عمومی فدراسیون فوتبال با مسئولان حراست وزارت ورزش و جوانان، کمیته رسانه های فدراسیون و سازمان لیگ برتر، بر ساماندهی و یکپارچه سازی صدور کارت های خبرنگاران فعال در حوزه فوتبال تاکید و مقرر شد با هماهنگی همه عوامل ذیربط در این امر، روابط عمومی فدراسیون فوتبال در زمینه ساماندهی بانک اطلاعات خبرنگاران تخصصی در زمینه فوتبال (فاز اول) و صدور ID کارت مسابقات لیگ برتر اقدام کند.

بدینوسیله کلیه رسانه های گروهی باید صرفا اسامی خبرنگاران فعال خود در این حوزه را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۴/۵/۹۱ به روابط عمومی فدراسیون فوتبال ارسال کنند و به جهت شروع مسابقات لیگ برتر و اهمیت موضوع، این فرصت تمدید نخواهد شد.

قطعا پس از اعلام اسامی توسط رسانه‌ها و پس از نشست کمیته رسانه‌ها و تایید وزرات ورزش و جوانان کارت های خبرنگاری صادر خواهد شد.

این اقدام در فاز اول مربوط به رسانه های مستقر در تهران بوده و کلیه عزیزانی که در شهرستان‌ها فعالیت می کنند، پس از اطلاعیه دوم فدراسیون فوتبال و با هماهنگی هیئت‌ها استان های فوتبال کارت پوشش خبری خود را برای مسابقات فدراسیون فوتبال دریافت خواهند کرد.

بدیهی است عدم ارسال مدارک ذیل به منزله عدم نیاز به کارت پوشش خبری بوده و پس از این تاریخ تا پایان فصل جاری مسابقات لیگ برتر کارت خبرنگاری در حوزه فوتبال صادر نخواهد شد و کلیه مسئولیت‌ها بر عهده رسانه مذکور است.

*مدارک موردنیاز برای صدور کارت خبرنگاری:

۱- عکس با زمینه سفید (جدید)

۲- کپی کارت ملی

۳- کپی پاسپورت

۴- کپی کارت خبرنگاری

کلیه مدارک باید به تایید و معرفی مدیر مسئول یا سردبیر آن رسانه صورت پذیرد. در غیر این صورت مورد قبول نخواهد بود.

در پایان مقتضی است کلیه مدارک فوق الذکر به صورت دیجیتالی و در قالب یک سی دی تا پایان موعد مقرر باید به روابط عمومی فدراسیون فوتبال تحویل داده شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391