برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته ضد دوپینگ ازابتدای فصل وارد عمل شد

دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۸ — افکارنیوز

کمیته ضد دوپینگ در خصوص شرایط بازیکنان و نوع تمرینات و اقدامات آنها در خصوص مصرف نیروزا حساس تر شده است به همین دلیل اقدامات لازم پیش از آغاز لیگ استارت زده شده است.

به نقل از ورزش سه،مسئولان کمیته ضد دوپینگ، پیش از آغاز بازی های لیگ با حضور در تمرینات تیم های بزرگ اقداماتی رادر خصوص تست از بازیکنان انجام می دهند و در این خصوص باشگاه استقلال در اولویت نمایندگان این کمیته قرار گرفت.

به همین دلیل چند عضو کمیته با حضور در تمرین این تیم از ۴ بازیکن آبی‌ها تست گرفتند تا مشخص شود پیش از آغاز لیگ اقدام غیر اصولی از سوی بازیکنان این تیم در مورد مصرف مواد نیروزا و مکمل های غیر قانونی انجام نگرفته است.

مسئولان پس از انتخاب ۴ بازیکن استقلال و تست از آرش برهانی ، حنیف عمران زاده ، سیاوش اکبر پور و جی لوید ساموئل اعلام کردند در این خصوص شرایط را متفاوت پیش می برند و سخت گیری های لازم انجام می شود.

شایان ذکر است، از سوی کمیته ضد دوپینگ برنامه جدیدی ارائه شده است که قرار شده به تمام بازیکنان و باشگاه‌ها ابلاغ شود در این خصوص نماینده کمیته توضیحاتی را به بازیکنان ارائه کرد تا اعضای تیم پیش از آغاز فصل براساس دانسته‌ها در خصوص نوع تمرینات و مواد مصرف اقداماتی را انجام دهند که به ضد خواسته های مسئولان نباشد.

شایان ذکر است ، قرارشده هر روز چند بازیکنی یک باشگاه مورد آزمایشی قرار بگیرند تا نمونه‌ها پیش از اغاز لیگ مورد بررسی قرار بگیرد و در این خصوص اولتیماتوم های لازم ارائه شده است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391