برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: سه فوروارد خارجی در انتظار پاسخ ما هستند

دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۷ — ایمنا

اردوی کشور ترکیه برای مان خیلی خوب بود اما در دو بازی دوستانه ی انجام شده ، خیلی خوب نبودیم و آنچه را که ما از بازیکنان انتظار داشتیم ، برآورده نشد.

رسول کربکندی

با بازگشت تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان از اردوی ده روزه ی کشور ترکیه، رسول کربکندی از این اردو اظهار رضایت مندی نموده و می گوید: اردوی خوبی بود و توانستیم تازه واردها را با قبلی های تیم هماهنگ کنیم، ضمن آنکه برنامه ی بدنسازی مان را نیزبه نحوه مطلوبی انجام دادیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درادامه گفت: دردو بازی دوستانه ای که انجام دادیم، دربازی اول داوری بدی را دیدیم و هم مغرضانه سوت زد و هم دلش می خواست تیم مقابل برنده ی بازی باشد ضمن آنکه بچه‌ها دراین بازی روزخوبی نداشتند.
وی بیان داشت: دربازی دوم که تیم گئورگی حاجی و یک تیم گردن کلفت بود، ما توانستیم به برنامه هایمان تا حدودی نزدیک شویم. رسول کربکندی دررابطه با سنگربان جدید تیمش گفت : دروازه بان چالاک و خوبی است اما هنوز برای ایستادن درون دروازه ی ذوب آهن کار دارد. وی در رابطه با مسعود همامی هم توضیح داد که مربی دروازه بان های ذوب آهن تمام هم و غم خود را روی آماده سازی همامی گذاشته که در دو بازی انجام شده در ترکیه نشان داد می توان روی آن حساب بازکرد. کربکندی در رابطه با مهاجم مصری مورد نظر ذوب آهن هم گفت: مبلغ درخواستی این بازیکن که احمد علی نام دارد و بازیکن تیم فوتبال اسماعیلیه ی مصر می باشد، بسیارسنگین است اما باید اذعان داشت که این بازیکن در خط حمله ی هر تیمی که باشد به درد بخورخواهد بود چرا که بخوبی چارچوب دروازه را می شناسد وگلزن خوبی است.
کربکندی دررابطه با جذب مهاجم خارجی برای تیمش گفت: سوای مهاجم مصری، رزومه و فیلم سه مهاجم دیگر به دستمان رسیده که سعی داریم تا پایان زمان جذب بازیکنان خارجی، یکی را از میان این چهار نفر انتخاب و با وی قرارداد منعقد نماییم. کربکندی این سه مهاجم دیگررا از کشورهای سوریه، استرالیا و برزیل ذکر نمود و گفت: هر چهار مهاجم دارای خصوصیات خوبی هستند که انتخاب یکی از آنها به نیازهای ما در خط حمله باز می گردد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391