برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لوسیو:دیگر اینتری برایم وجود ندارد؛ تعداد جامهای یووه همانی است که آنیلی گفت

یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۹ — گل

” آینده ی بهتری را در یووه برای خودم احساس می کردم تا این که بخواهم به تیم دیگری بروم"

لوسیو

طبق برنامه این روزهای باشگاه یوونتوس ، پس از کاسرس و دیچلیه که در کنفرانس خبری حاضر شدند، اینبار نوبت به لوسیو برزیلی است تا اولین مصاحبه خود را پس از پیوستن به رختکن بینکونری انجام داد

این مصاحبه در اتاق کنفرانس کاتیلون کمپ تمرینی پیش فصل یووه برگزار شد و لوسیو برزیلی پاسخگوی خبرنگاران بود ، این مصاحبه را به گزارش یوونتوس اف سی دات آی آر بخوانید .

چه احساسی از حضور در یووه داری ؟
” امروز دومین روز است که با تیم تمرین می کنم و از حضور در اینجا بسیار خوشحالم ، همه چیز خوب است . ”
چگونه شد یووه را انتخاب کردی ؟

” آینده ی بهتری را در یووه برای خودم احساس می کردم تا این که به تیم دیگری بروم ، تصمیم گرفتم به یووه بیایم ، یووه تیم بزرگی است . پروژه های بزرگی در آینده این باشگاه وجود دارد که برای من نیز بهتر است . همیشه دوست دارم در تیمی بزرگ بازی کنم ، برای من به شخصه حضور در یوونتوس افتخار بزرگی است ، یووه همیشه در زمره بهترین تیم های اروپاست . ”

فکر می کردی استقبال هواداران از تو خوب باشد ؟ از مسائل میان یووه و اینتر کاملا آگاهی ..

” من بازیکنی هستم که دوست دارم در آنجایی که هستم بهترین را برای تیمم به نمایش بگذارم ، حالا این تیم یوونتوس است و می خواهم بهترین‌ها را در اینجا از خودم به نمایش می گذارم. ”

با اینتر چمپیونز لیگ را فتح کردی ..این افتخار با یووه تکرار شدنی است ؟

” از نظر من هیچ تفاوتی ندارد ، یووه همیشه جزو بهترین تیمهای اروپاست که همیشه به دنبال پیروزی است . می دانیم که جو چمپیونز لیگ برای هر تیمی سنگین است و بازی در آن آسان نیست ، همچنین تیم های خوبی در سطح بالا آنجا حضور دارند . اما فکر می کنم ، یووه بسیار بزرگ است ، و باید با این تیم به تمامی رقابت‌ها فکر کنیم ، لیگ قهرمانان ، اسکودتو ، کوپا ایتالیا همگی برای یووه قابل دسترس است ، اگرچه سخت است اما هیچ چیزی غیر ممکن نیست. ”

اسکودتوهای یووه ؟ ۳۰ یا ۲۸ ؟

” آنیلی در این باره صحبت کرد ، مشخص است که تعداد آنها همان چیزی است که آنیلی گفت . ”

آیا حضور در دفاع سه نفره یووه برای تو مشکل نیست ؟

” نکته مهمی که درباره من وجود دارد این است که در دفاع سه نفره در کناره‌ها بسیار خوب کار می کنم ، هر چیزی را که مربی از من بخواهد در زمین به آن عمل می کنم و برایم تفاوتی ندارد که چهار دفاع باشد یه سه دفاع. ”

ترک اینتر …

” اینتر اشتباه بزرگی را انجام داد ، زمانی که گفتم به یووه می روم مسئولین اینتر بسیار متعجب بودند . اکنون من بینکونری هستم و بهترین‌ها را برای تیمم انجام خواهم داد . ”

ملاقاتت با کونته چگونه بود ؟
” کونته شخصیت بزرگی دارد و او شایسته قهرمانی با یوونتوس در اروپاست . امیدوارم زیر نظر او به موفقیت های بزرگی برسیم . ”

یووه تیم بزرگتری است یا اینتر ؟

” نمی توانم مقایسه ای انجام دهم ، اما فکر می کنم تنها تیمی که برای ادامه فوتبالم مناسب دیدم، یووه بود . و از این بابت خوشحال هستم . ”

اگر به اینتر گل بزنی ..

” همانطور که گفتم دیگر اینتری برای من وجود ندارد و از زمانی که میلان را ترک کردم تا به تورینو بیایم ، دیگر فکر و ذهنم یووه خواهد بود . ”

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391