برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دستور العمل اعمال محرومیت بازیکنان در فصل جدید اعلام شد

پنجشنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۵ — ایمنا

سرپرست سازمان لیگ در نامه‌ای به مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری دستورالعمل اعمال محرومیت‌های بازیکنان در فصل ۹۱-۹۲ را اعلام کرد.

به نقل از سایت سازمان لیگ، غلامرضا بهروان در نامه ای به مدیران عامل باشگاه‌ها دستور العمل اعمال محرومیت‌های بازیکنان در مسابقات فصل ۹۱-۹۲ را که از سوی سید محمد هادی آیت الهی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال ابلاغ شده است را به شرح زیر اعلام کرد:
با نظر به اینکه به استناد ماده ۳۲ آئین نامه انضباطی کارت های زرد و قرمز دریافتی در یک سری از مسابقات به سایر مسابقاتی که تیم در آن شرکت دارد انتقال نمی یابد.
لیکن رعایت دستور العمل مطروحه به شرح ذیل که در رابطه با اصلاح ماده ۲۸ قسمت ۲ پاراگراف ۳ آئین نامه انضباطی آمده است الزامی است؛
۱-به عنوان قانون کلی هرگونه محرومیتی از یک مرحله به مرحله دیگر منتقل می شود.
۲-اخطارهای دریافتی در طول مسابقات به مسابقات دیگری انتقال نمی یابد اما از یک مرحله به مرحله دیگر انتقال پیدا می کنند (در همان رده مسابقات)
۳-محرومیت حاصل از مسابقات رسمی که بازیکن در آن شرکت داشته است به اولین بازی رسمی باشگاه انتقال نمی یابد.
۴-محرومیت های رده سنی پایه می باید در بازی بعدی در همان رده سنی اعمال شود و در صورتی‌که اعمال محرومیت در همان رده سنی ممکن نباشد می بایستی به رده سنی بعدی انتقال یابد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391