برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلسه خصوصی مجیدی و فتح الله زاده

پنجشنبه، ۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۹ — جهان

فرهاد مجیدی، خواستار جلسه با علی فتح الله زاده شد این بازیکن با وضعیتی ایده آل روبه رو شده است که قصد دارد به استقلال باز گردد این بازیکن خواستار حضور در جلسه ای خصوصی با علی فتح الله زاده شده است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران فرهاد مجیدی خواستار بازگشت به تیم استقلال قرار دارد و این در حالی است که وی اطمینان خاطری برای حضور در این تیم ندارد زیرا نمی داند که می تواند با امیر قلعه نوعی همکاری داشته باشد.


این بازیکن اعلام کرده است که شرایط باید مورد بررسی قرار بگیرد و براساس آن تصمیم گیری های لازم صورت پذیرد.


به همین دلیل مهاجم الغرافه خواستار حضور در دفتر فتح الله زاده و مذاکره با شخص فتح الله زاده شده است تا پس از آن تصمیم برای کارکردن با امیر قلعه نوعی اتخاذ شود.


این در حالی است که قرار شده فرهاد مجیدی در جلسه آشتی کنان با امیر قلعه نوعی شرکت کند اما در حال حاضر راضی به این اتفاق نیست، زیرا از شرایط حضور در این تیم با خبر نیست به همین دلیل، قصد دارد ابتدا در جلسه ای با فتح الله زاده حاضر شود و پس از آن اگر اوضاع مناسب بود برای همکاری و جلسه با امیر قلعه نوعی اقدامات لازم را انجام دهد البته در این میان بحث مالی استقلال نیز مطرح است و فرهاد مجیدی هنوز در خصوص پول با آبی‌ها بحث نکرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391