برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجیدی در دوراهی استقلال_عجمان

سه‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۱ — قدس آنلاین

فرهاد مجیدى ظاهرا پس از تأخیرى یک ساله مى خواهد به بهانه جدایى اش از استقلال رنگ واقعیت بزند و براى رفع مشکل خانوادگى اش به امارات برود!

فرهاد مجیدی

او سال قبل استقلال را در حالى در شرایط حساس قهرمانى تنها گذاشت که مشکلات خانوادگى اش در امارات را بهانه کرده بود اما از قطر سردرآورد آن هم با قراردادى بهتر. حالا که فتح ا...زاده این روزها از بازگشت قریب الوقوع مجیدى به استقلال خبر مى دهد و قلعه نویى با سوداى فتح جام باشگاههاى آسیا به او چراغ سبز نشان داده از قطر خبر مى رسد که مجیدى در راه امارات است. عجمان تیمى است که گفته مى شود فرهادخان طى هفته گذشته مذاکرات خوبى براى پیوستن به آن داشته و قرار است پنجشنبه براى عقد قرارداد نهایى با مالکان آن نشست و گفت و گو داشته باشد. اینها اطلاعاتى است که همبازیان مجیدى در قطر داده اند و تقریبا تمام ایرانى هاى مقیم امارات هم مى دانند که مجیدى قرار است از قطر به این کشور کوچ کند. مجیدى در این شیخ نشین خاطرات خوبى دارد وخیلى از تیم هاى اماراتى مى دانند که داشتن بازیکنى با تجربه چون او چه موهبت بزرگى است. عجمان هم از جمله تیم هایى است که گفته مى شود این فصل حسابى سرکیسه را شل کرده و براى قهرمانى و حضور پرقدرتدر آسیا تدارکات خوبى دیده است. یک منبع موثق از پیشنهاد بالاى ۲میلیاردى این باشگاه به مجیدى خبر مى دهد و مى گوید آنها حتىحاضرند براى راضى کردن فرهاد دست و دلبازى شان را هم تشدید کنند. مجیدى در حالى با پیشنهاد خوب عجمان رو به رو شده است که با فتح ا... زاده صحبت هاى مقدماتى را انجام داده و حتى پس از اینکه موضوع رفتنش به مس منتفى شد خودش را هم راضى کرده بود تا با قلعه نویى کار کند. آنچه مسلم است اینکه پیشنهاد آبى‌ها به مجیدى نمى تواند به اندازه پیشنهاد اماراتىها باشد چه درغیر این صورت فتح ا...زاده و دارو دسته اش با چالشى بزرگ به نام پرداخت قراردادها رو به رو خواهند شد.

اگر قرار باشد مجیدى هم به مانند نکونام رقمى بالغ بر یک میلیارد تومان بگیرد آن وقت معلوم نیست آخر و عاقب مدیرعامل این تیم چه شود. مدیرعاملى که مدام رویانیان را به شکستن خطوط قرمز اقتصادى در بازار نقل و انتقالات متهم مى کرد حالا خودش قراردادهایى بالاتر از سقف قرارداد بسته است!به نظر مى رسد مجیدى با توجه به سابقه اش در تنها گذاشتن استقلال، این بار هم
ترجیح مى دهد که خارج از ایران به فوتبال ادامه دهد و با مربى که آبش با حجازى مرحوم در یک جوى نمى رفت زیر یک سقف زندگى نکند. با این تفاسیر باید بازگشت مجیدى به استقلال را منتفى دانست مگرا ینکه فتحا ... زاده دوباره از کلاهش خرگوش در آورد و در چشم برهم زدنىل باس آبى را تن مجید کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391