برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه هواداران ملوان به کمیته‌ی انضباطی ، بیانیه یا حکم اجرائی ؟

شنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۴ — گل

فوتبال ایران همواره نشان داده است که پتانسیل‌های بسیاری در ایجاد حاشیه‌ها برای فرار از متن دارد

فوتبال ایران همواره نشان داده است که پتانسیل‌های بسیاری در ایجاد حاشیه‌ها برای فرار از متن دارد. بارها بارها اتفاقات ناگوار را در این فوتبال دیده‌ایم ، این روزها نیز اتفاقات بازی گهر زاگرس برابر ملوان در کرج به شدت چهره‌ی فوتبال ما را خاکستری‌رنگ‌تر از گذشته نشان داد.
اتفاق این دیدار آنقدر فاجعه‌بار بوده است که تا مدت‌ها از پس‌لرزه‌های ناشی از این زلزله‌ی فرهنگی-ورزشی عظیم غافل نشویم. یکی از این پس‌لرزه‌ها بیانیه‌ی هواداران ملوان است ، بیانیه‌ای که بیش‌تر شبیه به یک حکم قضائی است که برای عامل اجرائی فرستاده شده است. بی‌شک کسی مخالف بازپس‌گیری حق مظلوم از ظالم نیست ، اما نباید فراموش کنیم صادر کردن حکم کار کمیته‌ی انظباطی است و نه باشگاه و هوادارانش.
نکته‌ی جالب توجه در میان بندهای این بیانیه ، بندهای پنجم و ششم است که شاید بتوان گفت نشان از حس طنز بالای هواداران ملوان داشته است.
حال می‌توانید بیانیه‌ی هواداران ملوان را در ادامه مشاهده نمائید : با توجه به شواهد و مدارک موجود و حضور و شهادت مسئولان امنیتی استان البرز از جناب‌عالی خواهشمندیم به عنوان یک قاضی اجرای عدالت نموده و در جهت احقاق حق آسیب‌دیدگان و خسارت‌دیدگان این اتفاق تلخ اقدام فرمایید. واضح است که اقدام قانونی و بموقع جناب‌عالی می‌تواند خط بطلانی باشد بر ادامه‌ی این وقایع تلخ و حفظ فضای فرهنگی ورزشگاه‌ها. خواسته‌های هواداران ملوان و جامعه فوتبال گیلان به شرح زیر است :
۱) اعلام شدن تیم میزبان به عنوان عامل درگیری
۲) توبیخ کتبی و جریمه نقدی و محرومیت ۳ جلسه تماشاگران گهر از حضور در استادیوم
۳) پرداخت خسارت مالی وارد شده به اتوبوس‌ها و ماشین های هواداران ملوان
۴) پرداخت دیه به عزیزان حادثه دیده و گرفتن رضایت از این عزیزان ۵
) عذرخواهی رسمی باشگاه گهر بابت اهانت و تعدی به حریم شخصی هوادارن و تخریب اموال
۶) تشکر فدراسیون از هواداران ملوان بابت عدم پاسخ به بی حرمتی و اهانت های هوادارن گهر
۷) تشکر فدراسیون فوتبال از شخص صادق درودگر به دلیل حضور در صحنه و جلوگیری از اتفاقات ناگوارتر
۸) پیدا کردن عاملان در صحنه و عاملان پشت صحنه این اتفاق و معرفی و برخورد از طریق مراجع قضایی
به هر حال جالب بود !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391