برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مانوئل جدی‌ترین مخالف پروین و کمیته فنی پرسپولیس

سه‌شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۶ — خبر فارسی

سرمربی چند میلیاردی باشگاه پرسپولیس در نخستین نشست مطبوعاتی خود که با حضور خبرنگاران ایران در تهران برگزار شد این ادعا را رد کرد که هرگز قول قهرمانی به پرسپولیس نداده است.

مانوئل ژوزه

با وجود این که علی پروین مدیر راهبری تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرده بود،دلیل اصلی انتخاب مانول ژوزه به عنوان سرمربی این تیم وعده قهرمانی وی در رقابت‌های لیگ برتر بود،سرمربی چند میلیاردی باشگاه پرسپولیس در نخستین نشست مطبوعاتی خود که با حضور خبرنگاران ایران در تهران برگزار شد این ادعا را رد کرد هرگز چنین قولی به پرسپولیس نداده است و در ادامه با کنایه از کسانی که از جانب وی چنین ادعایی را مطرح کردند گفت اگر مشخص شود که فردی چنین ادعایی را انجام داده است می توان به این نکته کلیدی رسید که آن فرد از فوتبال هیچ چیز نمی‌فهمد!

به گزارش رجانیوز، بسیاری از منتقدان پس از طرح این جمله از سوی مانوئل ژوزه پیش بینی کردند،نخستین تقابل پروین و مانوئل می‌تواند یک اولتیماتوم جدی به مدیر راهبری تیم فوتبال پرسپولیس محسوب شود،چون سرمربی پرتغالی پرسپولیس در جریان قرار گرفته بود که علی پروین چنین جمله‌ای را از قول وی عنوان کرده است به همین دلیل سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس با رد این مطلب، این ادعا را واهی خواند تا اهالی فوتبال به ویژه هواداران پرسپولیس متوجه شوند وی در مدت فعالیتش در باشگاه پرسپولیس اجازه نخواهد داد کسی در امور مربوط به وی دخالت کند حتی اگر آن فرد علی پروین باشد.


بسیاری از فوتبالی‌ها پیش بینی کردند پروین در برابر این کنایه معنادار سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس از خود واکنش نشان دهد تا حاشیه‌ای جدید برای پرسپولیس به وجود بیاید اما نزدیکان علی پروین مدعی شدند پروین بابت این اتفاق زیاد ناراحت نیست بلکه وی بیشتر از بی مهری مدیرعامل باشگاه ناراحت است چون پیش از این که مانوئل ژوزه این جمله را تکذیب کند، محمد رویانیان این حرکت را انجام داد تا ادعای عجیب مدیر راهبری در خصوص تیم فوتبال پرسپولیس به سوژه جنجالی محافل خبری تبدیل شود.

نزدیکان علی پروین مدعی‌اند،مدیرعامل پرسپولیس با این اظهارنظر علی پروین را زیر سوال برده است به همین دلیل علی پروین این روزها زیاد از شرایط پیرامونش در باشگاه پرسپولیس راضی نیست،مصاحبه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با یکی از خبرگزاری‌های درباره دلایل عقد قرارداد ژوزه مانوئل باعث دلخوری شدید پروین شده است به همین دلیل ممکن است علی پروین در اقدامی کاملا غیر منتظره از ادامه فعالیت با باشگاه پرسپولیس انصراف دهد تا حاشیه ای جدید گریبانگر پرسپولیس شود.

در شرایطی که احتمال قهر مدیر راهبری تیم فوتبال پرسپولیس از سوی برخی نزدیکان علی پروین مطرح شد، مدیر راهبری تیم فوتبال روز دوشنبه برای عادی نشان دادن شرایط خود در پرسپولیس دومین بازی تدارکاتی پرسپولیس در آستانه شروع فصل را از نزدیک تماشا کرد تا به این ترتیب شایعات مرتبط با خود را تکذیب کنند.

پروین پس از دومین ناکامی پرسپولیسی‌ها در بازی های تدارکاتی پس از شکست سرخپوشان برابر آلومینیوم هرمزگان مدعی شد قضاوت درباره ژوزه مانوئل بسیار زود است بلکه باید به وی فرصت بدهیم تا وی بتواند تفکرات خود را در پرسپولیس به اجرا درآورد.

اظهارنظرعلی پروین درباره پرسپولیس به ویژه عملکرد ژوزه مانوئل در کادر فنی این تیم را می‌توان به یک تاکتیک قدیمی تشبیه کرد، پروین در شرایط کنونی حمایت از این مربی پرتغالی را در دستور کار خود قرار داده است اما به هر تقدیر نمی‌توان منکر نارضایتی وی از سخنان سرمربی جدید پرسپولیس در نخستین کنفرانس خبری وی شد اما مدیر راهبری تیم فوتبال پرسپولیس با رفتار خود به دنبال اینست که همچنان نام خود را در کنار پرسپولیس حفظ کند تا قدرت اجرایش که در هفته‌های اخیر به خواست رویانیان افزایش یافت کاهش یابد.

اما با تمام تلاش پروین برای قرار گرفتن در ردیف مردان تصمیم سازباشگاه پرسپولیس باید به این مطلب اشاره کرد که سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هیچ علاقه‌ای به فعالیت زیر نظر کمیته فنی یا مدیر فنی ندارد، ژوزه مانوئل همانند مصطفی دنیزلی در مفاد قرارداد پر حرف و حدیث خود اعلام کرده است به هیچ عنوان تحت نظر مدیر یا کمیته فنی فعالیت نخواهد کرد.

اما اتفاق جالب توجه اینجاست که مسوولان باشگاه پرسپولیس به ویژه مدیرعامل این باشگاه با وجود مخالفت سرمربی پرتغالی برای همکاری با کمیته فنی،برای راضی نگه داشتن طیف پیشکسوتان مدعی شده است که کمیته فنی عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس و سرمربی این تین را زیر نظر خواهد داشت،در صورتی که شرایط کنونی نشان می‌دهد که این کمیته یک کمیته تشریفاتی و کاملا نمادین است چون مانوئل هیچ اعتقادی به این مجموعه فنی ندارد.

برخی منابع خبری نزدیک به باشگاه پرسپولیس با تائید این موضوع مدعی شدند اگر کمیته فنی قدرت اجرایی داشت پیشنهاد آنها برای حضور یکی از اعضای این کمیته به عنوان دستیار مانوئل در کادر فنی پرسپولیس عملی می‌شد اما ابقای محسن عاشوری از سوی مانوئل نشان داد این مربی هیچ یک از تصمیمات خود را با این مجموعه هماهنگ نخواهد کرد.

بدون تردید ادامه این وضعیت و بی توجهی به تصمیمات کمیته فنی می‌تواند با واکنش اعضای کمیته فنی پرسپولیس همراه شود، اتفاقی که قطعا به سود مدیریت محمد رویانیان نخواهد بود، چون در راس این مجموعه مردی خاص به نام علی پروین قرار دارد که حاضر نیست کسی با خواسته های منطقی و غیر منطقی وی مخالفت کند و نظر او را نادیده بگیرد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391